Koniec Stulecia Winnych 4. Gorący romans Antka z Marleną w ostatnim 52 odcinku. Tylko listonoszka pozna całą prawdę o synu Jaśka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Koniec Stulecia Winnych 4. Gorący romans Antka z Marleną w ostatnim 52 odcinku. Tylko listonoszka pozna całą prawdę o synu Jaśka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Koniec Stulecia Winnych 4. Gorący romans Antka z Marleną w ostatnim 52 odcinku. Tylko listonoszka pozna całą prawdę o synu Jaśka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-11 8:39

Ostatni 52 odcinek "Stulecia Winnych", który będzie finałem 4 sezonu nastąpi w chwili kiedy Antek Winny (Krzysztof Cybulski) nawiąże gorący romans z Marleną (Aleksandra Nowosadko). Piękna listonoszka z Brwinowa od pierwszego wejrzenia zafascynowała Antka, ale po tragedii jaką przeżył, będzie ją trzymał na dystans. Ale Marlena na koniec 4 sezonu "Stulecia Winnych" nie podda się. Nawet gdy Winny wyzna jej całą prawdę o sobie, że jest Niemcem i narkomanem. Poznajcie szczegóły, zobaczcie ZDJĘCIA i ZWIASTUN jak się skończy "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Finał 4 sezonu "Stulecia Winnych" będzie pełen zaskakujących zwrotów akcji i wydarzeń, które wpłyną na dalsze losy rodziny Winnych. Sporo będzie się działo w życiu Antka Winnego, który ma za sobą dramatyczne przejścia, po strasznej śmierci dziewczyny Mirki (Iga Górecka) i sam omal nie umarł. Uzależniony od narkotyków syn Jaśka (Patryk Szwichtenberg) stoczył się na samo dno, ale po tym jak  stracił Mirkę otrząsnął się i zaczął walczyć z nałogiem. W momencie, w którym w życiu Antka pojawiła się piękna listonoszka z Brwinowa, Marlena, odzyskał nadzieję na to, że może się jeszcze raz zakochać.

Ale w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" 4 na drodze do szczęścia Antka i Marleny stanie przeszłość Winnego. Nie tylko uzależnienie, odwyk w ośrodku Monaru, ale także fakt, że jest pół Niemcem, większość życia spędził poza Polska, wychowywała go matka, Niemka Lotta (Patrycja Volny), a do ojca Jaśka i dziadka Władka (Arkadiusz Janiczek) wrócił już jako dorosły mężczyzna. Na koniec "Stulecia Winnych" 4 fascynacja Antka Marlenę i rodzące się uczucie doprowadzi do tego, że tych dwoje połączy gorący romans.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Okrutna tajemnica Ewy wyjdzie na jaw w ostatnim 52 odcinku. Dopiero w Brwinowie przestanie płakać – ZDJĘCIA

Zobacz w naszej GALERII ZDJĘCIA jak się skończy wątek Antka i Marleny w 4 sezonie "Stulecia Winnych">>>

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 4. Zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku! Ich miłość pokona największy kryzys – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Antek w finałowym odcinku "Stulecia Winnych" 4 początkowo będzie trzymał Marlenę na dystans. Przypadkowe spotkanie w Brwinowie, rozmowy z listonoszką uświadomią jednak Winnemu, że nie ma sensu uciekać dłużej przed miłością, która może być dla niego szansą na nowe, lepsze życie. Zwłaszcza, że pochodząca z Brwinowa Marlena to typ dziewczyny z sąsiedztwa, która z racji swojego zawodu wzbudza powszechny szacunek i sympatię wszystkich.

Wreszcie na koniec "Stulecia Winnych" 4 Antek i Marlena dadzą się ponieść namiętności. Ich miłosna schadzka nad jeziorem będzie miała zaskakujący przebieg. Bo to Marlena pierwsza zaczepi Antka, gdy ten wyjdzie z wody po kąpieli. Wcześniej próbowała zaprosić go na tańce do remizy, ale odmówił. - Lubisz tańczyć?- Nie...- Dziewczyn też nie lubisz? Antek, co z tobą?

Antek w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" ujawni Marlenie całą prawdę o sobie, żeby listonoszka wiedziała, z kim ma do czynienia. - Miałem być mistrzem Polski, ale waliłem w żyłę! Straciłem przyjaciół, spaliłem mosty. Jak wszystko rozpieprzyłem to musiałem się leczyć, żeby przeżyć! A teraz w sadzie tyran jak chłop!

- Myślisz, że o tym nie wiedziałam?

- Jestem Szkop, wieśniak, narkoman, nie warto z takim chodzić... - dokończy i po chwili w 52 odcinku "Stulecia Winnych" 4 zacznie namiętnie całować Marlenę, która od razu mu ulegnie. - Serio? No to cześć... - przerwie nagle pocałunki. - Boję się, że to spieprzę, rozumiesz?- Skoro się boisz, to daj mi spokój! - doda listonoszka, lecz Winnego już nic nie powstrzyma przed nową miłością.

Na koniec 4 sezonu "Stulecia Winnych" Antek przyprowadzi Marlenę do rodzinnego domu jako swoją dziewczynę i razem będą się bawić na przyjęciu z okazji 100. urodzin Władka. Romans, który połączy tę dwójkę bohaterów będzie miał ciąg dalszy w kolejnym 5 sezonie "Stulecia Winnych". Zdjęcia do nowych odcinków ruszą latem, a premiera w TVP już w 2023 roku.

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
	Stulecie Winnych 4 odc. 52. listonoszka Marlena (Aleksandra Nowosadko), Antek (Krzysztof Cybulski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4 odc. 52. listonoszka Marlena (Aleksandra Nowosadko), Antek (Krzysztof Cybulski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze