Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Straszna śmierć dziewczyny Antka. Znajdzie zmarłą Mirkę w wannie - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Straszna śmierć dziewczyny Antka. Znajdzie zmarłą Mirkę w wannie - ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Straszna śmierć dziewczyny Antka. Znajdzie zmarłą Mirkę w wannie - ZWIASTUN

2022-04-24 20:03

W 48 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Antek (Krzysztof Cybulski) stoczy dramatyczną walkę z uzależnieniem od heroiny, ale będzie zbyt słaby, żeby wygrać z nałogiem! Ucieczka z odwyku w "Monarze" niemal przekreśli szanse syna Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg) na wyrwanie się z zabójczego uzależnienia. Wszystko zmieni jednak śmierć Mirki (Iga Górecka). Dziewczyna Antka, która wciągnęła go w narkotyki w 48 odcinku "Stulecia Winnych" 4 umrze w strasznych okolicznościach. Mirka przedawkuje, a Antek znajdzie ją martwą w wannie w melinie, gdzie żaden z "przyjaciół" narkomanki nie zauważy nawet, że ona nie żyje. Zobaczcie wstrząsający ZWIASTUN 48 odcinka "Stulecia Winnych" 4.

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 48 - niedziela, 24.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Śmierć Mirki w 48 odcinku "Stulecia Winnych" 4 spadnie na Antka tak niespodziewanie, że Winny nie uwierzy w to, co zobaczy w melinie narkomanów, gdzie jego dziewczyna spędzi ostatnie chwile życia! Syn Jaśka sam będzie na skraju życia i śmierci. Uzależniony od narkotyków Antek ucieknie z odwyku w "Monarze" i wróci do rodzinnego domu w Brwinowie. Posunie się do kłamstwa, żeby uśpić czujność ojca i dziadka Władka (Arkadiusz Janiczek). Wmówi im, że jest już zdrowy i zakończył leczenie. Jednak dość szybko w 48 odcinku "Stulecia Winnych" 4 Jasiek przekona się, że Antek go oszukuje. Narkoman posunie się nawet do tego, że okradnie własnego ojca, żeby mieć pieniądze na kolejne działki!

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian Winny wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Ważna chwila u Winnych - ZDJĘCIA

Tułaczka naćpanego Antka po Warszawie w 48 odcinku "Stulecia Winnych" 4 potrwa wiele tygodni. W tym czasie zdesperowany Jasiek spróbuje odnaleźć syna, żeby zapobiec tragedii. Antek będzie już bliski upadku na samo dno, kiedy dotrze do meliny, gdzie kiedyś bawił się z Mirką i jej znajomymi. Nie zapomni o ukochanej, przez którą zaczął brać narkotyki. Ale to co zastanie w obskurnym domu wstrząśnie nim do tego stopnia, że Antek zrozumie jak wielki błąd popełnił uciekając z odwyku.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Podły szantaż matki Janusza zniszczy życie Michelle! Odbierze jej dziecko i wsadzi na zawsze do więzienia? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Kiedy Winny w 48 odcinku "Stulecia Winnych" 4 wejdzie do brudnej łazienki, gdzie w wannie będzie leżała Mirka z przerażeniem zauważy, że jego dziewczyna już nie żyje. Śmierć Mirki z przedawkowania nastąpi kilka dni wcześniej. Żaden z jej przyjaciół narkomanów nawet się nie zorientuje, że Mirka nie żyje, wszyscy będą w takim stanie, że dosłownie nie będą wiedzieli co się w wokół nich dzieje. Zrozpaczony Antek w 48 odcinku "Stuleciu Winnych" przytuli jeszcze martwą Mirkę, żeby się z nią pożegnać. Historia ich miłości skończy się w dramatycznym momencie.

- Zabiłeś ją! Zabiłeś ją, ty skurw...! Zabiłeś ją! - wściekły Antek rzuci się na "kolegę" zmarłej ukochanej, po czym natychmiast wybiegnie z meliny. Po pożegnaniu z Mirką jeszcze przez wiele dni będzie się włóczył po Warszawie. Także na bazarze, gdzie minie się z ojcem i wujkiem Jerzykiem (Andrzej Andrzejewski). Tam też spotka dziewczynę łudząco podobną do Mirki. A gdy zobaczy swoje odbicie w lustrze, wraku człowieka w 48 odcinku "Stulecia Winnych" podejmie decyzję, żeby wrócić do "Monaru" na odwyk, by nie skończyć tak jak Mirka.

Stulecie Winnych 4, odc. 48. Mirka (Iga Górecka)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4, odc. 48. Mirka (Iga Górecka)
Stulecie Winnych 4, odc. 48. Antek (Krzysztof Cybulski)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 4, odc. 48. Antek (Krzysztof Cybulski)
Stulecie Winnych 4, odcinek 48 ZWIASTUN. Straszna śmierć dziewczyny Antka! To on znajdzie Mirkę martwą
Najnowsze