Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Nowa kobieta w życiu Antka! Piękna Marlena to przeciwieństwo zmarłej narkomanki Mirki. Będzie przed nią uciekał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Nowa kobieta w życiu Antka! Piękna Marlena to przeciwieństwo zmarłej narkomanki Mirki. Będzie przed nią uciekał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Nowa kobieta w życiu Antka! Piękna Marlena to przeciwieństwo zmarłej narkomanki Mirki. Będzie przed nią uciekał - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 51 odcinku "Stulecia Winnych" poznamy nową miłość Antka (Krzysztof Cybulski)! Urocza listonoszka Marlena (Aleksandra Nowosadko) to totalne przeciwieństwo narkomanki Mirki (Iga Górecka). Pierwsza dziewczyna Antka miała mnóstwo pieniędzy, czasu i toksyczne pomysły na leczenie samotności, które doprowadziły do jej tragicznej śmierci, a Winnego na długi odwyk. Jednak w 51 odcinku "Stulecia Winnych" strzała Amora strzeli w serce syna Jaśka (Patryk Szwichtenberg) po raz drugi. Tyle, że on przerażony ucieknie! Zobacz koniecznie miłość Antka w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 51 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 51 odcinku "Stulecia Winnych" syn Jaśka pozna dziewczynę, z którą prawdopodobnie spędzi resztę życia. Ale syn Jaśka nie tylko nie będzie miał o tym pojęcia,  ale wręcz zacznie przed bliskością z piękną Marleną uciekać! Czy to dlatego, że boi się, że kolejne uczucie doprowadzi go do ruiny?

Listonoszka Marlena w 51 odcinku "Stulecia Winnych" to kompletnie inna dziewczyna, niż Mirka. Wielka miłość Antka ginęła w oparach alkoholu i narkotyków, ale Winny nie widział poza nią świata. prawdopodobnie i ona go kochała, ale ostatecznie wygrał nałóg, którą ją zabił.

Zdradzamy, że pomimo ucieczkowego odruchu w 51 odcinku "Stulecia Winnych" Antek będzie z Marleną bardzo szczęśliwy i w finale serialu zobaczymy wybuch wielkiego uczucia!  

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Tajemnica wypadku Janusza ujawniona! Za wszystkim stoi jego wujek Grześkowiak - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Ale być może to Marlena będzie musiała się o to postarać, bo zachowanie Antka w 51 odcinku "Stulecia Winnych" zniechęciłoby każdą kobietę. Ale miłość ostatecznie wygra!

- Mam list do pana. Z "Enerdówka" - tak zacznie się znajomość pięknej Marleny i Antka w 51 odcinku "Stulecia Winnych". - Narzeczona? - dziewczyna od razu przejdzie do rzeczy. 

- Ojczym - odpowie Antek. 

- To mamie musi być przykro,  że syn tak daleko...

- Matka nie żyje - tak Antek "wyśpiewa" listonoszce prawie całe swoje życie. 

Kiedy Marlena będzie wsiadała na rower w 51 odcinku "Stulecia Winnych" straci równowagę. I wtedy Antek rzuci się jej na pomoc, co wyraźnie spodoba się listonoszce. To będzie TEN moment, kiedy strzała Amora strzeli oboje! I co z tym zrobią?

- Niech pani uważa... - powie Antek. 

- Jaka ja tam pani, Marlena jestem - odpowie z pięknym uśmiechem dziewczyna. - Będzie w sobotę dyskoteka w remizie. Będę z koleżanką, przyjdziesz?

- Wiesz co, może i bym wpadła, ale nie lubię hałasu... No, hałasu nie lubię po prostu - zaplącze się w "zeznaniach" Antek. 

- Szkoda - rzuci Marlena i odjedzie.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Koniec miłości Ani i Michała? Nie tylko ten związek rozpadnie się w 52 odcinku – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 51 ZWIASTUN. Janusz przeżyje wypadek! Ania wyda książkę o Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze