Koniec BrzydUli 2. Ula i Marek nie pogodzą się w ostatnim 55 odcinku! Dzieci im na to nie pozwolą - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl Koniec BrzydUli 2. Ula i Marek nie pogodzą się w ostatnim 55 odcinku! Dzieci im na to nie pozwolą - ZWIASTUN

Koniec BrzydUli 2. Ula i Marek nie pogodzą się w ostatnim 55 odcinku! Dzieci im na to nie pozwolą - ZWIASTUN

2020-12-17 20:36

Koniec serialu "BrzydUla" 2 przed przerwą świąteczno-noworoczną będzie sporym zaskoczeniem dla widzów! W 55 odcinku "BrzydUli", który będzie ostatnim w tym roku Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) zmarnują okazję, żeby się pogodzić. Zdrada Uli doprowadzi do tak poważnego kryzysu u Dobrzańskich, że Marek nawet nie spojrzy na żonę. Nie pomogą nawet czuła słowa Uli i jej troskliwa opieka nad ukochanym. Do tego dzieci pary w 55 odcinku "BrzydUli" skutecznie uniemożliwią im pogodzenie. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 55 - piątek, 18.12.2020, o godz. 20.00 w TVN7

"BrzydUla" skończy się w tym roku w dramatycznym dla Uli i Marka momencie. O przyszłości małżeństwa zdecyduje nie tylko zdrada Uli, ale także kłamstwa Marka, który latami oszukiwał żonę w sprawie problemów finansowych w firmie F&D. W konsekwencji doprowadził do tego, że firma znalazła się na progu bankructwa, a w ostatnim 55 odcinku "BrzydUli" władzę w niej przejmie Aleks Febo (Mariusz Zaniewski). Nie na długo, bo Ula go nieźle załatwi, ale jednak!

Nie przegap: Koniec BrzydUli 2. Marek ucieknie ze szpitala w ostatnim 55 odcinku. Nie poprosi Uli, żeby z nim została - ZWIASTUN

Co do Uli i Marka to w 55 odcinku "BrzydUli" skłóceni małżonkowie nie pogodzą się! Nie dość, że Ula nie zdobędzie się na odwagę, by powiedzieć mężowi całą prawdę o zdradzie, to jeszcze zauważy, że Marek patrzy na nią z pogardą. Właściwie będzie odwracał wzrok za każdym razem kiedy Ula niego spojrzy. A do tego dzieci Dobrzańskich, Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), nie pozwolą im szczerze ze sobą porozmawiać.

Nawet wtedy kiedy skruszona Ula w 55 odcinku "BrzydUli" powie dzieciakom, że chce zostać z Markiem sama i choć przez chwilę mieć go tylko dla siebie, by się nim nacieszyć. Reakcja Marka będzie wskazywała, że on wcale o tym nie marzy. W momencie kiedy będzie miało dojść do rozmowy małżonków w 55 odcinku "BrzydUli" Sebastian (Łukasz Garlicki) wezwie Ulę do F&D.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 51-55. Marek w szpitalu po brutalnym ataku Aleksa! Ula uratuje firmę sama?

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek wybaczy Uli zdradę? Znów będzie piękna! - ZDJĘCIA

Ona przez chwilę się zawaha. "Powiedz, żebym została..." - powie w myślach do męża. Marek jednak w 55 odcinku "BrzydUli" pozwoli jej odejść. Bo sprawy firmy będą teraz ważniejsze. Dobrzańscy w finale serialu przed przerwą świąteczno-noworoczną się nie pogodzą, a ich małżeństwo dalej będzie wisiało na włosku.

BrzydUla 2 sezon odc. 55. Ula (Julia Kamińska), Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 55. Ula (Julia Kamińska), Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)
BrzydUla 2 sezon odc. 55. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 55. Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 55. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 55. Ula (Julia Kamińska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze