Kiedy nowe odcinki BrzydUli2? Jest przykra niespodzianka. Mamy wypowiedź produkcji!

i

Autor: tvn Kiedy nowe odcinki BrzydUli2? Jest przykra niespodzianka. Mamy wypowiedź produkcji!

Kiedy nowe odcinki BrzydUli2? Jest przykra niespodzianka. Mamy wypowiedź produkcji!

Wiemy kiedy nowe odcinki "BrzydUli 2" startują w TVN7! Fani przygód Uli (Julia Kamińska) i Marka Dobrzańskich (Filip Bobek) ich barwnej firmy nie będą musieli czekać aż do jesieni na nową odsłonę sezonu. Ale jest jeden haczyk, który nie wszystkim się spodoba. Skąd się wzięła taka dziwna decyzja stacji? Sprawdź co już wiemy i kiedy ruszają nowe odcinki "BrzydUli 2" w TVN!

Kiedy startuje "BrzydUla2"? Nowe odcinki już niedługo ale jest jeden haczyk

Fanów "BrzydUli 2" na pewno ucieszy fakt, że na nowe odcinki swojego ulubionego serialu nie będą musieli czekać aż do jesieni. TVN wyszła na przeciw oczekiwaniom widzów i zdecydowała się wyemitować nowe odcinku znacznie wcześniej! Ale ta decyzja ma także swoją cenę. Jaką?

Najważniejszym pytaniem, z jakim fani "BrzydUli 2" zostali przed przerwa wakacyjną jest: czy Ula i Marek się zejdą? Państwo Dobrzańscy przeszli poważny kryzys w ostatnim czasie i wiele wskazuje na to, że się rozwiodą. Czegoś takiego nie chcą, ani dzieci Uli i Marka, ani fani serialu. Na szczęście docierają na ten temat pozytywne wieści z planu. Czy Ula i Marek zaczną nowe życie? Dowiemy się już za kilka tygodni!

Zobacz też: Wypadek Lilki z M jak miłość?! Ciało Moniki Mielnickiej jest w fatalnym stanie. Wszystko przez nową rolę - WIDEO

BrzydUla 2 sezon. Odmieniony Marek nie zrezygnuje z rozwodu z Ulą! Filip Bobek musiał zmienić wygląd - WIDEO

Okazuje się, że nowe odcinki "BrzydUli 2" zostaną wyemitowane o stałej porze w TVN7 już w poniedziałek, 30 sierpnia! W ostatnie dni wakacji będzie można odetchnąć z ulgą i dowiedzieć się wreszcie co z małżeństwem Dobrzańskich - czy ich rodzina i firma przetrwają kryzys?

Niestety, jest tez gorsza wiadomość. Nowe odcinki "BrzydUli 2" będziemy oglądać od 30 sierpnia tylko przez 4 dni w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Zapytaliśmy produkcję serialu o przyczyny zmiany. Na razie mamy odpowiedź potwierdzającą decyzje stacji. 

- Tak, wracamy na antenę w poniedziałek 30 sierpnia i w tym sezonie serial będzie emitowany od pon do czwartku - poinformował nas Marcin Godlewski z działu PR TVN. 

Czytaj także: Ula z "M jak miłość" od lat walczy z poważną chorobą psychiczną! Iga Krefft żałuje, że przez serial nie zaczęła się na czas leczyć - ZDJĘCIA

Najnowsze