Kazimierz znika ze Stulecia Winnych? Ostatni dzień Mateusza Janickiego na planie 3 sezonu!

i

Autor: Instagram Kazimierz znika ze Stulecia Winnych? Ostatni dzień Mateusza Janickiego na planie 3 sezonu!

Kazimierz znika ze Stulecia Winnych? Ostatni dzień Mateusza Janickiego na planie 3 sezonu!

Szok na planie 3 sezonu "Stulecia Winnych"! Grający podłego Kazimierza Tarasiewicza Mateusz Janicki na Instagramie ogłosił koniec zdjęć ze swoim udziałem! Czy to oznacza, że mąż Ani Winnej (Weronika Humaj/Urszula Grabowska) zniknie na zawsze z serialu? Fani nie wierzą w taki scenariusz - ich zdaniem Kazimierz jest w zasadzie nieśmiertelny! I zdaje się, że mają rację, bo "pożegnanie" aktora z planem 3 sezonu "Stulecia Winnych" może okazać się tylko chwilowe... Sprawdź co już wiemy!

Kazimierz zniknie z życia rodziny Winnych? Szokujące wieści z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych"!

Mateusz Janicki oficjalnie pożegnał się z planem 3 sezonu "Stulecia Winnych"! Gwiazdor ogłosił to na swoim profilu na Instagramie, ale fani nie dowierzają, że taka postać zniknie z serialu. 

- I koniec ... W sobotę zakończyłem zdjęcia do trzeciego sezonu „Stulecie Winnych”. Dziękuje całej ekipie, bo bez nich to mógłbym sobie w cymbergaja pograć a nie Kazimierza T. A Was zapraszam do oglądania efektów naszej pracy. Na zdjęciu z Urszulą Grabowską która wcieliła się w tym sezonie w Anne Winną - napisał Janicki w poście pod zdjęciem z "nową" Anią na Instagramie. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1563: Sparaliżowany Janek podejmie dramatyczną decyzję. Zerwie z Sonią i odda ją Rafałowi

Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz z nową kochanką! Będzie jeszcze większą kanalią niż mąż Ani

Z kolei pod innym zabawnym zdjęciem Janickiego z telefonem komórkowym z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych" fani komentowali, że kto jak kto, ale Kazimierz jest w zasadzie "nieśmiertelny". Może na zasadzie, że "złego licho nie bierze"?

Widzę, że Kazimierz nie odpuszcza ? Nieśmiertelna postać ?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Kazimierz w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będzie miał u swego boku nową kochankę (Aleksandra Popławska), która może okazać się jeszcze bardziej podła niż on. Jak widać z ostatniego zdjęcia z planu serialu nie ma on także zamiaru zniknąć z życia Ani, która w nowej Polsce spróbuje poukładać sobie spokojne życie u boku cudem ocalałego Michała (Stefan Pawłowski).

Na razie nic nie zapowiada, aby tak barwna postać jak pierwszy mąż Ani Winnej, miała zniknąć ze "Stulecia Winnych". Kazimierz postarzeje się i zbrzydnie, za co aktor podziękował charakteryzatorom we wspomnianym poście na Instagramie. 

Nowe odcinku, 3 już sezonu "Stulecia Winnych" będziemy mogli oglądać już na przełomie lutego i marca w TVP1 o godzinie 20.15. 

Zobacz też: BrzydUla 2, odcinek 73: Marek we łzach po kłótni z Ulą. Ukryje się przed żoną i nie wybaczy jej zdrady - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze