Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz z nową kochanką! Będzie jeszcze większą kanalią niż mąż Ani

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz z nową kochanką! Będzie jeszcze większą kanalią niż mąż Ani

Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz z nową kochanką! Będzie jeszcze większą kanalią niż mąż Ani - WIDEO

2020-12-11 22:49

Kazimierz (Mateusz Janicki) z serialu "Stulecie Winnych" wróci w 3 sezonie jeszcze bardziej bezwzględny niż wcześniej. Nie zniszczy go nawet aresztowanie przez ubecję za to, że pomógł Pawłowi (Tomasz Włosok) uciec za granicę i zmienić tożsamość. Mąż Ani (Urszula Grabowska) w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" 3 wyjdzie na wolność, a u jego boku pojawi się kolejna kobieta. Mateusz Janicki pokazał zdjęcie z planu serialu. Nową kochankę Kazimierza zagra Aleksandra Popławska. Tajemnicza bohaterka będzie okrutniejsza od niego!

"Stulecie Winnych" 3 sezon wiosną 2021 roku w TVP1?

Powrót Kazimierza w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będzie spektakularny tak jak na Tarasiewicza przystało. W minionej 2 serii "Stulecia Winnych" Kazimierz zmienił nazwisko i jako Andrzej Wolski został "Królem Warszawy", założył burdel w stolicy i został przywódcą półświatka w mieście! Mimo to nie zapomniał o Ani i używał różnych podłych metod, by odzyskać żonę! Chciał ją zgwałcić kiedy błagała, żeby dzięki swoim kontaktom w UB pomógł jej uwolnić Pawła Bartosiewicza z więzienia.

Finał 2 sezonu "Stulecia Winnych" był też końcem Kazimierza. Bo za interwencję w sprawie Pawła mąż Ani naraził się towarzyszowi Górskiemu (Michał Rogalski) z UB. Szantażował bowiem wpływową panią prokurator Gołębiankę (Emilia Korsak), żeby Paweł mógł bezpiecznie wyjechać z kraju, a rodzinna Winnych uniknęła dalszych prześladowań ze strony władz. W ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" Kazimierz został aresztowany na oczach Ani.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1551: Dramatyczne wieści od Joasi z Francji. Michał dowie się o tym jako pierwszy

Jakim cudem w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Kazimierz odzyska wolność i wyjdzie z więzienia? Tak jak zawsze Tarasiewicz użyje różnych sztuczek, żeby opuścić więzienną celę. Z relacji Mateusza Janickiego na Instagramie wynika, że jego bohater w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" wróci do dawnego mieszkania Warszawie, gdzie mieszkał z Anią. Poza tym nie da żonie o sobie zapomnieć! Być może wcale nie będzie się nazywał już Andrzej Wolski, ale znów zmieni tożsamość.

Patrz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

Stulecie Winnych 3 sezon. Kazimierz z nową kochanką! Będzie jeszcze większą kanalią niż mąż Ani

Na pewno w 3 sezonie "Stulecia Winnych" u boku Kazimierza pojawi się nowa, piękna kobieta, która zostanie jego kochanką. Tak samo bezwzględna, okrutna jak Tarasiewicz bohaterka będzie kolejnym czarnym charakterem. Mateusz Janicki już pokazał zdjęcia z planu z Aleksandrą Popławską. I przy okazji ujawnił, że sporo scen z udziałem Kazimierza będzie się rozgrywać w Gdańsku.

Co się wydarzy w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Zmiany w obsadzie!

W kolejnej serii "Stulecia Winnych" akcja toczyć się będzie w latach 1952 -1981, czyli w czasach PRL. Do głównych bohaterów dołączą także inne nowe postaci. Nastąpiły już duże zmiany w obsadzie - Anię zagra Urszula Grabowska, Manię Magdalena Walach. Weronika Humaj, która dotąd wcielała się w postać Ani teraz będzie Kasią, córką Mani i Pawła. Jej siostrę bliźniaczkę Basię zagra Kamila Bugajska. A w roli Ewy, przybranej córki Ani zobaczymy Sonię Mietielicę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze