Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" odbędzie się wielki wielkanocny zjazd całej rodziny. Wyciekły zdjęcia z planu, na których widać, kto przy stole wielkanocnym Winnych zasiądzie! Nowe odcinki serialu zaczną się w 1956 roku, a dwa lata później w ogrodzie podczas świąt w Brwinowie zobaczymy księdza Ignacego (Lesław Żurek) już bez sutanny, nową Anię (Urszula Grabowska) i Manię (Magdalena Walach) oraz szczęśliwych Andzię (Barbara Wypych) i Stanisława (Jan Wieczorkowski). Ale jednak kogoś przy wielkanocnym zabraknie w 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych"... Zobacz koniecznie WIDEO z planu serialu!

"Stulecie Winnych" sezon 3. Wielkanoc u Winnych - kogo nie zobaczymy przy stole? Wyciekły zdjęcia z planu!

Sezon 3 "Stulecia Winnych" rozpocznie się w 1956 roku, a już 2 lata później cała rodzina zbierze się przy wielkanocnym stole. Wszyscy będą wyglądali na zdrowych i szczęśliwych, ale i na widzów czekają duże zmiany! 

- Akcja 3 sezonu "Stulecia Winnych" dzieje się w latach 1956-1976 - zdradza Ałbena Grabowska, autorka sagi. - Łatwo policzyć, że w chwili zakończenia tego sezonu dziewczynki - Ania i Mania - mają po 63 lata! Z tego właśnie powodu produkcja "Stulecia Winnych zdecydowała się na zamianę aktorek odgrywających role Ani i Mani. 

W Wielkanoc 1958 roku z tego właśnie powodu przy stole w Brwinowie zasiądą już bliźniaczki Winne o twarzach Grabowskiej i Walach. Ale to nie jedyne zmiany, jakie czekają fanów "Stulecia Winnych"!

Zobacz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Paweł wróci do życia Mani i Ryszarda?! Zmienił tożsamość i nie będzie już taki sam!

Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkanoc w rodzinie Winnych! Duże zmiany u Stanisława i Andzi - WIDEO

Do świątecznego stołu w 3 sezonie "Stulecia Winnych" zasiądzie Ignacy już po cywilnemu - potwierdzi się jego zamiar i zrzuci sutannę. W dodatku będzie wyglądał na bardzo szczęśliwego! Ale u jego boku nie widać na zdjęciach kobiety, więc być może wybierze samotne zmaganie z losem? 

Podobnie jak Janek (Patryk Szwichtenberg), którego widzimy na zdjęciach z planu 3 sezonu "Stulecia Winnych" smutnego, a wręcz ponurego. I choć chodzą słuchy, że podobnie jak w książce, Janek po śmierci Łucji zakocha się i zmieni swoje życie, na materiale z Instagrama oficjalnego profilu serialu nikogo z nim nie widać. 

Nie wiadomo także co się będzie działo z Ryszardem (Piotr Rogucki) - właśnie jego u boku Mani przy świątecznym stole nie widać. Czy zagra go inna postać i jest to na razie pilnie strzeżona tajemnica produkcji serialu, czy będzie po prostu w 1958 roku z dala od rodziny? Na szczęście Ania zasiądzie z rodziną u boku ukochanego Michała i ta para wygląda na szczęśliwą! W szczęściu dożyją też 1958 roku Andzia i Stanisław!

Jakie jeszcze zmiany czekają Winnych w 3 sezonie serialu? Przekonamy się oglądając nowe odcinki już wiosną 2021 roku w TVP!  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze