Stulecie Winnych 3 sezon. Janek po śmierci Łucji znajdzie prawdziwą miłość! Zmieni całe swoje życie?

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 3 sezon. Janek po śmierci Łucji znajdzie prawdziwą miłość! Zmieni całe swoje życie?

Stulecie Winnych 3 sezon. Janek po śmierci Łucji znajdzie prawdziwą miłość! Zmieni całe swoje życie?

2020-09-24 12:54

W 3 sezonie serialu "Stulecie Winnych" Janek (Patryk Szwichtenberg) totalnie zmieni całe swoje życie! Po samobójczej śmierci Łucji (Sandra Drzymalska) , którą widzieliśmy w finale 2 sezonu serialu, Winny dostanie drugą szansę na miłość. Czy z niej skorzysta w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Fani liczą na kompletną metamorfozę Janka i pytają: ta piękna dziewczyna (Patrycja Volny) na zdjęciu to żona, czy córka Jaśka!

Stulecie Winnych, sezon 3. Czy Janek znajdzie nową miłość? Jak będzie wyglądała? Wyciekły zdjęcia z planu!

Jasiek dostanie w 3 sezonie "Stulecia Winnych" szansę na totalną zmianę swojego życia. Z jednej strony to wielki dramat - samobójstwo ukochanej Łucji na pewno złamie młodemu Winnemu serce. Z drugiej strony, choć śmierć, może być szansą na nowe życie...

Fani "Stulecia Winnych" bardzo liczą na zmianę w życiu Jaśka. Jak pamiętamy, w 2 sezonie serialu syn Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) i Władysława (Arkadiusz Janiczek) nie tylko zapamiętale walczył o serce swojej pierwszej miłości i kuzynki, Łucji, ale wszedł w tryby komunistycznego aparatu partyjnego. Widzowie liczą na to, że w 3 sezonie Janek przeżyje totalną metamorfozę młodego Winnego!

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 3 sezon. Zmiana aktorek grających Anię i Manię. Fani oburzeni, że Humaj i Bacia wyleciały z obsady

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Fani "Stulecia Winnych" dali znak, że chcą oglądać nowego Jaśka na dwa sposoby. W komentarzach pod zdjęciem Winnego z piękną nieznajomą piszą:  

- Jasiek znajdzie milość??

- Czy Jasiek wyjedzie za granicę?

- Myślę ,że to będzie żona Jaśka. W książce jego brat ma dzieci a w serialu nie wiadomo gdzie jest to jest szansa ,że będzie też ojcem.

Na temat tego, czy nowa bohaterka w 3 sezonie "Stulecia Winnych" rozgorzała nawet dłuższa na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. 

- To będzie albo żona Jaśka apbo córka Łucji (była w książce nwm czy będzie w serialu) 

- Na pewno nie będzie jej w serialu, Łucja była trochę za młoda i nie miała męża, a w książce było to przecież zupełnie inaczej.

- Fakt...

Zobacz także: Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkie zmiany w rodzinie Winnych. Kazia i jej syn Janek nie będą już tacy jak dawniej - ZDJĘCIA

To, że fani czekają na totalne zmiany w życiu Janka w 3 sezonie "{Stulecia Winnych", którego kariera i życie prywatne skręciły w bardzo złą stronę w ostatnim sezonie serialu, potwierdził także sam Patryk Szwichtenberg - odtwórca roli Jaśka Winnego. Na swoim profilu na Instagramie quiz zabawę, w którym fani mieli wybrać, czy bardziej lubią Michała (Stefan Pawłowski), czy jego bohatera. I... przegrał z kretesem!

Najnowsze