Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkie zmiany w rodzinie Winnych. Kazia i jej syn Janek nie będą już tacy jak dawniej - ZDJĘCIA

2020-09-19 10:37 jkk'
Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkie zmiany w rodzinie Winnych. Kazia i jej syn nie będą już tacy jak dawniej - ZDJĘCIA
Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon. Wielkie zmiany w rodzinie Winnych. Kazia i jej syn nie będą już tacy jak dawniej - ZDJĘCIA

Ruszyły prace na planie serialu "Stulecie Winnych", ale na 3 sezon trzeba będzie trochę poczekać. Wyciekły zdjęcia, na których widać, jak zmienią się bohaterowie - ulubieńcy widzów będą coraz starsi, a na plan pierwszy zaczną wychodzić losy ich dzieci. Niektórych ciężko w 3 sezonie będzie w ogóle poznać! Kazia (Katarzyna Kwiatkowska) będzie już poważnie starszą panią, a jej syn Janek (Patryk Szwichtenberg), który jako młodzieniec zaczął robić karierę w socjalistycznej partii, w 3 sezonie "Stulecia Winnych" wyglądał będzie na aparatczyka w średnim wieku... Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Stulecie Winnych, sezon 3. Zobacz jak zmieni się główni bohaterowie!

Aktorzy wrócili na plan 3 sezonu "Stulecia Winnych"! Prace są już mocno zaawansowane, co wywołało ogromną radość fanów serialu! Na profilu "Stulecia Winnych" na Instagramie opublikowano materiał z kręcenia zdjęć o nowych odcinków. I natychmiast posypały się komentarze:

- Cudnie, już nie mogę się doczekać 😘  

- Czekam, czekam ❤️

- W końcu :)

- Super wiadomość ❤️❤️

- Aaaaa 🤗🤗🤗 nie mogę się doczekać ❤️

więc dopytują, kiedy zobaczymy nowe odcinki. 

Jednak największą niespodziankę fanom "Stulecia Winnych zrobiła serialowa Kazia, czyli Katarzyna Kwiatkowska, która na swoim Instastory pokazała zabiegi, jakim jest poddawana, żeby wyglądać na staruszkę! 

Zobacz też: Stulecie Winnych 3 sezon. Michał cudem przeżyje więzienie! Weźmie ślub z Anią

Kazia w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będzie już miała kompletnie siwe włosy, zęby jej pożółkną i na twarzy pojawi się pajęczyna zmarszczek! Gwiazda "Stulecia Winnych" na opublikowanym wideo stroi sobie nawet żarty, że jest przerażona swoim wyglądem. 

Oczywiście to wszystko efekt zabiegów charakteryzatorów "Stulecia Winnych", którzy - jak widać na ZDJĘCIACH - potrafią czynić cuda. Jakie będą dalsze losy rodziny Kazi w PRL i jej syna Janka, który lekko posiwieje i będzie miał jeszcze bardziej butną minę? Wszystko wygląda na to, że już całkiem niedługo przekonamy się na własne oczy!

Stulecie Winnych ZWIASTUN odcinek 25. Pożegnanie Ani z Kazimierzem. Paweł przeżyje egzekucję

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

	Stulecie Winnych 2 sezon. Kazia Winna (Katarzyna Kwiatkowska)
Autor: AKPA Stulecie Winnych 2 sezon. Kazia Winna (Katarzyna Kwiatkowska)
Najnowsze