Stulecie Winnych 3 sezon. Michał cudem przeżyje więzienie! Weźmie ślub z Anią

2020-06-01 21:22 Ag
Stulecie Winnych 3 sezon. Michał wyjdzie z więzienia i weźmie ślub z Anią
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon. Michał wyjdzie z więzienia i weźmie ślub z Anią

Michał (Stefan Pawłowski) z serialu "Stulecie Winnych" nie zginie za kratkami więzienia! To już pewne, że w 3 sezonie "Stulecia Winnych" ukochany Ani (Weronika Humaj) przeżyje mimo, że przez wiele dni będzie brutalnie bity przez bezwzględnych ubeków, którzy spróbują go złamać, zmusić, żeby się przyznał do udziału w powstaniu i walce w szeregach Armii Krajowej. Ciąg dalszy ten smutnej historii nastąpi w 3 sezonie "Stulecia Winnych" kiedy Ania i Michał wezmą wreszcie ślub. Kiedy widzowie TVP1 zobaczą nowe odcinki "Stulecia Winnych"?

Co będzie z Michałem i Anią w 3 sezonie "Stulecia Winnych"?

Aresztowanie Michała w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" będzie jedną z tragiczniejszych chwil w życiu Ani. Zawsze waleczna, silna, niezłomna Ania i tym razem będzie próbowała za wszelką cenę ocalić ukochanego. Zwróci się o pomoc do kuzyna Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg), dość wysoko postawionego "towarzysza" w partii, ale nawet on jej odmówi. Nie przekonają go nawet dolary, którymi Ania będzie chciała przekupić kogo trzeba.

Nie przegap: Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Ania w potwornym kryzysie. Kazimierz nie odpuści Winnym

Skatowany Michał w finale 2 sezonu "Stulecia Winnych" będzie bliski śmierci. W jednej ze swoich przerażających wizji Ania zobaczy go ociekającego krwią, na skraju życia i śmierci. Zupełnie jakby miał za chwilę umrzeć...

Dopiero w 3 sezonie "Stulecia Winnych" widzowie przekonają się, że Michał nie zginie! Ale dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość - ukochany Ani przeżyje. W trzeciej części trylogii Ałbeny Grabowskiej, na podstawie której powstał serial, Śniegocki wychodzi z więzienia i układa sobie życie na nowo z Anią.

Przeczytaj koniecznie: Koniec Stulecia Winnych. Kazimierz aresztowany na oczach Ani w ostatnim 26 odcinku - ZWIASTUN

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na pewno w 3 sezonie "Stulecia Winnych" odbędzie się ślub Ani i Michała, ale ich małżeństwo nie będzie wcale idealne. Wręcz przeciwnie, tak jak i pozostałych członków rodziny Winnych dopadną ich problemy związane z ciężkim życiem w PRL-u. Poza tym Ania nie uwolni się od Kazimierza (Mateusz Janicki), który także wyjdzie z więzienia i będzie wciąż dręczył swoją żonę!

Poza tym w nowych odcinkach "Stulecia Winnych" Ania będzie się borykała w kłopotami z przybraną córką Ewą (Rema Kos). Żydówką, która jest córką jej zabitej przyjaciółki Róży (Maria Dębska), zacznie dociekać jakie jest jej prawdziwe pochodzenie. Ewa zacznie sobie bowiem przypominać tragiczne czasy wojny kiedy razem z matką i resztą rodziny trafiła do warszawskiego getta.

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych. Łucja zabije Walczaka i popełni samobójstwo w ostatnim 26 odcinku! Jasiek będzie winny - ZWIASTUN

Jeszcze nie wiadomo kiedy 3 sezon "Stulecia Winnych" trafi na antenę TVP1. Nie rozpoczęły się nawet zdjęcia do nowych odcinków, a scenarzystka Ilona Łepkowska dopiero niedawno skończyła pisać cały scenariusz. Być może prace na planie ruszą latem, tak żeby 3 seria była gotowa najpóźniej na wiosnę 2021 roku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Koniec Stulecia Winnych ZWIASTUN. Ania na ślubie Mani i Ryszarda ujawni, że Paweł żyje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 26 V (goście: Budka, Michał Wawrykiewicz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze