Koniec Stulecia Winnych. Łucja zabije Walczaka i popełni samobójstwo w ostatnim 26 odcinku! Jasiek będzie winny - ZWIASTUN

2020-05-26 15:50 jkk
Koniec Stulecia Winnych. Łucja zabije Walczaka i popełni samobójstwo! Jasiek będzie winny
Autor: TVP/VOD Koniec Stulecia Winnych. Łucja zabije Walczaka i popełni samobójstwo! Jasiek będzie winny

Na koniec serialu "Stulecie Winnych" Łucja (Sandra Drzymalska) zabije ubeka Walczaka (Mirosław Haniszewski)! O pomoc w dramatycznej chwili Łucja w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" poprosi Jaśka (Patryk Szwichtenberg)... Łucja nie wytrzyma dłużej znęcania się nad nią, kłamstw i szantażu ubeka, który po wyciągnięciu z więzienia potraktuje ją jak własność! Jednak i Jasiek z zemsty za zdradę nie poda ręki ukochanej w kluczowym momencie jej życia i będzie winny jej śmierci! Zobaczcie koniecznie ZWIASTUN 26 odcinka serialu "Stulecie Winnych"!

"Stulecie Winnych" 2 sezon odcinek 26 ostatni - niedziela, 31.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

W ostatnim 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych", ciągle bita, poniżana i szantażowana Łucja będzie chciała uciec od Walczaka. I choć ubek będzie mamił ją ślubem, dziewczyna zrozumie, że z nim czeka ją tylko piekło. Tylko jak uciec z pilnie strzeżonego przez ubeka "więzienia"?

Coraz bardziej zaniedbana i przerażona, zostawiana bez grosza Łucja sprzeda swoje ostatnie kosztowności w 26 odcinku "Stulecia Winnych". A za nie kupi... truciznę, którą pewnego ranka poda Walczakowi zamiast regularnie stosowanego leku. Kiedy ubek padnie trupem zadzwoni po pomoc do jedynego człowieka, któremu ufa... Jak zachowa się Jasiek na miejscu zbrodni?

- Powiedzieli mi, że jak to zażyje będzie wyglądało jak zawał - zacznie tłumaczyć Jaśkowi Łucja w 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych".

- Potrzebuję alibi. Powiedz im, że przez ostatnie dwa dni byłam u ciebie! Jasiek, wreszcie będziemy mogli być razem! Jak zeznasz tak jak trzeba, będę wolna! Jasiek, weźmiemy ślub, kochany! Ja cię kocham!

- Wcześniej byłaś po prostu podła! A teraz zabiłaś człowieka?!

- Jasiek, on mnie bił, znęcał się nade mną! Obiecywał, kłamał, że ma pieniądze. Jasiek, pomóż mi!

Co usłyszy w odpowiedzi na swoje błagania Łucja od zawsze zakochanego w niej Jaśka Winnego w ostatnim odcinku "Stulecia Winnych"? Czy ustawiony w partii komunistycznej aparatczyk chociaż spróbuje ją z tego wyciągnąć?

Zobacz też: ​Koniec Stulecia Winnych. Ania na ślubie Mani i Ryszarda wyjawi prawdę, że Paweł żyje! Ignacy ją potępi

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

- Nie pomogę ci! - odpowie krótko Jasiek.

W tym momencie 26 odcinka "Stulecia Winnych" zrozpaczona Łucja zacznie krzyczeć. - Wielki pan dyrektor! A gnojem śmierdzi na odległość!

- Gnojem? A ty, myślisz, że kim jesteś? Bękartem jakiegoś księcia? Jesteś córką mojego stryja! Jesteś ze wsi! Tak samo jak ja! Radź sobie! Beze mnie!

Jasiek wyjdzie z mieszkania Łucji i zostawi ją w ostatnim odcinku serialu "Stulecie Winnych" z trupem Walczaka. W finale 26 odcinka serialu, dozorczyni znajdzie dwa trupy: ubeka i Łucji, który popełni samobójstwo strzelając sobie w głowę. Jak winny tej zbrodni Jasiek będzie z tym żył w 3 sezonie "Stulecia Winnych"?

Czytaj koniecznie: Koniec Stulecia Winnych. Powrót Andzi do Brwinowa w ostatnim 26 odcinku. Stanisław nie będzie już sam - ZWIASTUN

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze