Koniec Stulecia Winnych. Powrót Andzi do Brwinowa w ostatnim 26 odcinku. Stanisław nie będzie już sam - ZWIASTUN

2020-05-25 10:42 Ag
Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 26. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 26. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

Ostatni 26 odcinek serialu "Stulecie Winnych" wypełni żałoba po śmierci Broni (Kinga Preis), ale nową nadzieję w serca rodziny wleje Andzia (Barbara Wypych), która wróci z Włoch do Brwinowa. Kuzynka Winnych, dawna służąca Stanisława (Jan Wieczorkowski), z którą łączyło go bliskie uczucie pojawi się nagle z synami. Powrót Andzi na koniec "Stulecia Winnych" będzie związany z jej ucieczką przed sycylijską mafią. W rodzinnym domu Winnych, u boku Stanisława, znajdzie schronienie. Syn Broni, załamany po jej śmierci, dzięki Andzi w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" odzyska radość życia. Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 2 sezon odcinek 26 ostatni - niedziela, 31.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

Powrót Andzi do serialu "Stulecie Winnych" w ostatnim 26 odcinku 2 sezonu zbiegnie się w czasie z żałobą po śmierci Broni. Cała rodzina będzie zrozpaczona kiedy zabraknie seniorki rodu. Zwłaszcza Stanisław, który był najbliżej z matką, który dzięki jej radom, życiowej mądrości i zaradności przetrwał najtrudniejsze czasy - dwie wojny, rozpacz po śmierci żony Kasi (Zuzanna Lit), tragiczne wydarzenia związane z romansem z bratową Władzią (Katarzyna Wajda).

Patrz też: Koniec Stulecia Winnych. Drugi ślub Mani i Ryszarda po śmierci Pawła i babci Broni w ostatnim 26 odcinku

Andzia w "Stuleciu Winnych" zawsze była dobrym duchem w rodzinie Winnych. To ona wiele lat temu w pierwszym sezonie "Stulecia Winnych" pomagała Broni w opiece nad małymi bliźniaczkami, Anią i Manią, po tym jak ich matka Kasia zmarła przy porodzie.

Mimo upływu czasu Stanisław nie potrafił pogodzić się z utratą ukochanej żony. W głębi duszy obwiniał córki o jej śmierć. Dziewczynki potrzebowały miłości i czułości, której nie dostały od ojca, a znalazły właśnie u Andzi. U maleńkiej Ani, zakochana w niej Andzia, jako pierwsza dopatrzyła się sił nadprzyrodzonych.

Choć Andzia obdarzyła Stanisława uczuciem, on wybrał Władzię. Służąca Winnego w pierwszym sezonie "Stulecia Winnych" zakochała się w kolejarzu Radomirze Gołębiowskim (Szymon Piotr Warszawski). Wyszła za niego za mąż i wyjechała z Brwinowa.

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W maju 1935 roku w "Stuleciu Winnych" Andzia po śmierci męża wróciła do Winnych z nastoletnim synem Jerzykiem. Odkąd Radomir umarł czuła, że jej życie się skończyło. Stanisław, który dostrzegł w Andzi piękną kobietę miał jednak rywala, włoskiego stolarza Guido (Rafał Królikowski). To z nim Andzia wzięła ślub! Później otworzyła lodziarnię w Brwinowa.

Tuż przed wybuchem wojny, latem 1939 roku, Andzia i Guido w "Stuleciu Winnych" uciekli do Włoch.

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych. Bronia nie żyje. Żałoba w rodzinie Winnych po śmierci Bronisławy w ostatnim 26 odcinku

Kiedy w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" Andzia po blisko 20-stu latach wróci do Brwinowa wciąż będzie piękną kobietą. Taką samą ciepłą, czułą i radosną jak kiedyś. Uciekając z synami przed sycylijską mafią, schroni się w domu Stanisława. Jej pojawienie się wprowadzi radość i nadzieję w życiu smutnego Stanisława. Nie będzie już taki samotny. Czy dawne uczucia odżyją? To się okaże dopiero w 3 sezonie "Stulecia Winnych".

Przeczytaj koniecznie: Stulecie Winnych 3 sezon. Mania i Ania w potwornym kryzysie. Kazimierz nie odpuści Winnym

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Stulecie Winnych odc. 3. Andzia (Barbara Wypych), Mania (Aleksandra Kołacz), Ania (Oliwia Trachimowicz)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych odc. 3. Andzia (Barbara Wypych), Mania (Aleksandra Kołacz), Ania (Oliwia Trachimowicz)
	Stulecie Winnych odc. 3. Andzia (Barbara Wypych), Mania (Józefina Karnkowska), Ania (Klementyna Karnkowska)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych odc. 3. Andzia (Barbara Wypych), Mania (Józefina Karnkowska), Ania (Klementyna Karnkowska)
Stulecie Winnych odc. 12. Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj), Stanisława (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych), Guido (Rafał Królikowski)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych odc. 12. Mania (Karolina Bacia), Ania (Weronika Humaj), Stanisława (Jan Wieczorkowski), Andzia (Barbara Wypych), Guido (Rafał Królikowski)
Najnowsze