Koniec Stulecia Winnych. Drugi ślub Mani i Ryszarda po śmierci Pawła i babci Broni w ostatnim 26 odcinku - ZWIASTUN

2020-05-25 10:41 Ag
Koniec Stulecia Winnych. Drugi ślub Mani i Ryszarda po śmierci Pawła i babci Broni w ostatnim 26 odcinku - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Koniec Stulecia Winnych. Drugi ślub Mani i Ryszarda po śmierci Pawła i babci Broni w ostatnim 26 odcinku - ZWIASTUN

Ostatni 26 odcinek serialu "Stulecie Winnych" upłynie pod znakiem wzruszających, ale także bolesnych wydarzeń w rodzinie Winnych. Śmierć babci Broni (Kinga Preis) będzie kolejnym ciosem dla wszystkich, niedługo po tym jak potwierdzi się, że Paweł (Tomasz Włosok) nie żyje - został zastrzelony przez sowieckie władze. Ogrom cierpienia w ostatnim 24 odcinku "Stulecia Winnych" nie powstrzyma jednak Mani (Karolina Bacia) i Ryszarda (Piotr Rogucki) przed drugim ślubem. Żałoba będzie jeszcze trwała, ale mimo to Mania wyjść za Ryśka i raz na zawsze pożegnać zmarłego Pawła. Jaki będzie koniec "Stulecia Winnych"? Zobaczcie ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 2 sezon odcinek 26 ostatni - niedziela, 31.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

Koniec 2 sezonu "Stulecia Winnych" na pewno wstrząśnie widzami i pozostawi wiele pytań bez odpowiedzi. Nastąpi przecież ciąg dalszy! Już trwają prace nad 3 sezonem "Stulecia Winnych". Scenarzystka Ilona Łepkowska jest w trakcie kończenia scenariuszy, a zdjęcia na planie ruszą najpewniej latem.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych. Bronia umrze! Żałoba w rodzinie Winnych po śmierci Bronisławy w ostatnim 26 odcinku

Ostatni 26 odcinek "Stulecia Winnych" będzie punktem zwrotnym w historii rodziny. Śmierć Bronisławy, seniorki rodu, która odejdzie spokojnie w otoczeniu najbliższych postawi przyszłość Winnych pod znakiem zapytania. Wielka rozpacz, żałoba i strach jak poradzą sobie bez mądrości i zaradności Broni będą towarzyszyć Winnym przez długi czas. Odejście matki przeżyje zwłaszcza Stanisław (Jan Wieczorkowski).

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Także Mania i Ania (Weronika Humaj) w ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" z trudem pogodzą się ze stratą babci, która była jak matka. Zawsze kochająca, troskliwa, służąca dobrą radą i przyjacielskim wsparciem. Dla sióstr odejście Bronisławy zbiegnie się w czasie z żałobą po śmierci Pawła. Obie będą opłakiwać ukochanego, rozstrzelanego przez sowieckie władze.

Sprawdź też: Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 24: Paweł skazany na karę śmierci za zdradę! Dojdzie do egzekucji - ZWIASTUN

Mimo to w finale 2 sezonu "Stulecia Winnych" Mania poczuje, że miłość do Ryszarda jest silniejsza niż uczucie, którym przez lata bez wzajemności darzyła męża. Choć narzeczony będzie chciał od niej odejść, bo nie zniesie myśli, że jej serce należy do Pawła, to Mania przekona go, by został. Ku radości Stanisława i swoich córek - Kasi (Ekaterina Krakovnaia) i Basi (Veronica Voytsethovska), które pokochały wujka jak własnego ojca.

W ostatnim 26 odcinku "Stulecia Winnych" Mania po raz drugi będzie się szykowała do ślubu z Ryszardem. Z nadzieją, że tym razem nikt i nic nie zniszczy ich szczęścia.

O tym samym nie będzie mogła mówić Ania, która wciąż nie przyzna się Michałowi (Stefan Pawłowski), że jej mąż Kazimierz (Mateusz Janicki) żyje, choć ma jego akt zgonu. W 26 odcinku "Stulecia Winnych" Michał nie zrozumie dlaczego Ania nie chce za niego wyjść. Ani przez chwilę nie opuści go uczucie, że Ania go okłamuje. Czy ten związek przetrwa? To się okaże dopiero w 3 sezonie "Stulecia Winnych"...

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 15 V (goście: Dworczyk, Dziambor)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

	Stulecie Winnych 2 sezon odc. 24. Mania (Karolina Bacia)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon odc. 24. Mania (Karolina Bacia)
	Stulecie Winnych 2 sezon odc. 24. Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 2 sezon odc. 24. Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Ania (Weronika Humaj), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Autor: TVP/VOD
Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki), Ania (Weronika Humaj)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki), Ania (Weronika Humaj)
Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Mania (Karolina Bacia), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: TVP/VOD
Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Mania (Karolina Bacia)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych sezon 2, odc. 26: Mania (Karolina Bacia)
Najnowsze