Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 26. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon, odc. 26. Andzia (Barbara Wypych), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

Stulecie Winnych 3 sezon. Tak zmienią się Andzia i Stanisław! Fani zauważyli ważny szczegół

2020-09-28 8:04

Jak w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będą wyglądali Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski)? Wyciekły zdjęcia z planu, na których widać Andzię jako ponad 80-letnią staruszkę u boku Winnego! Jak informowaliśmy jako pierwsi, Andzia i Stanisław w 3 sezonie serialu wezmą ślub i zostaną razem do końca swoich dni. Ale na zdjęciach fani zauważyli u Andzi w 3 sezonie "Stulecia Winnych" jeden bardzo ważny szczegół!

Andzia w 3 sezonie "Stulecie Winnych" zmieni się do poznania! Fani zauważyli coś ważnego

Jak pisaliśmy w 3 sezonie "Stulecia Winnych" Andzia i Stanisław Winny będą razem i wezmą ślub! Grające tych bohaterów gwiazdy serialu właśnie weszły na plan, a do sieci natychmiast wyciekły zdjęcia. Co znaleźli na nich czujni fani?

Barbara Wypych jako Andzia Winna w 3 sezonie "Stulecia Winnych" zmieni się nie do poznania! Nie tylko zacznie nosić okulary, ale i na jej twarzy pojawi się zmarszczki charakterystyczne dla 80-latki. I nie byłoby w tym nic dziwnego, skoro Andzia i Stanisław mają dożyć razem starości, gdyby nie jeden szczegół...

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz
Stulecie Winnych sezon 3: Andzia (Barbara Wypych)

i

Autor: Instagram

- Barbarę Wypych, która ma 28 lat udało się ucharakteryzować na ponad 80, a Wernikę Humaj czy Karolinę Bacię które mają odpowiednio 27 i 30 lat , nie dało się ucharakteryzować na 63 ??? Śmieszne

- A Andzię udało się przerobić na 80 latkę? Bo jest starsza o tyle mniej więcej od Ani i Mani

- Całe szczęście, że nie przyszło Wam do głowy wymiana Andzi...

W ten sposób fani "Stulecia Winnych" po raz kolejny dali wyraz swojej złości związanej ze zmianą aktorek grających Anię i Manię. Jak pisaliśmy, na Urszule Grabowską i Magdalenę Walach wylał się straszny hejt za 'odebranie" ról Karolinie Baci i Weronice Humaj w 3 sezonie serialu. Afera z czasem na pewno przycichnie, a fani mogą nacieszyć się tym, że Andzię będzie grała do samego końca ta sama gwiazda!    

Najnowsze