High School Musical Serial, sezon 3. To oni zastąpią głównych bohaterów. Gabriella i Troy wystąpią w kontynuacji hitu?

i

Autor: Twitter High School Musical Serial, sezon 3. To oni zastąpią głównych bohaterów. Gabriella i Troy wystąpią w kontynuacji hitu?

High School Musical Serial, sezon 3. To oni zastąpią głównych bohaterów. Gabriella i Troy wystąpią w kontynuacji hitu? - ZDJĘCIA

2022-06-21 12:51

"High School Musical" powrócił w Disney+, ale tym razem jako serial, który miał podbić zarówno serca młodszej widowni, jak i przekonać do siebie fanów hitowego filmu sprzed lat. Widzowie zastanawiali się, jak ma wyglądać "High School Musical. Serial", skoro od daty premiery ostatniej odsłony pełnometrażowego filmu, minęło już 14 lat! Producenci w 1 i 2 sezonie zaprezentowali jednak swoje pomysły, by w nowoczesny i oryginalny sposób zaspokoić fanów widowiska i wyszło to całkiem nieźle. Kiedy premiera 3 części i czy jest szansa na pojawienie się Gabrielli (Vanessa Hudgens) oraz Troya (Zac Efron) w serialu?

"High School Musical. Serial" - kiedy premiera na Disney+? Kto wystąpi?

"High School Musical" to produkcja, którą pokochali widzowie na całym świecie, a losy Gabrielli i Troya można było śledzić podczas oglądania trzech części, które powstawały kolejno: w 2006, 2007 oraz w 2008 roku. "High School Musical 3: Ostatnia klasa" było zwieńczeniem losów grupy przyjaciół, którzy łączyli sport i muzykę, a wspólne pasje zagwarantowały przyjaźń na zawsze. Teraz Disney+ wyprodukował serial, który miał opierać się na przygodach załogi "High School Musical" sprzed lat, ale z zupełnie innymi bohaterami, zmienioną fabułą i nową linią melodyczną. Czego możemy się spodziewać i kiedy premiera 3 części?

Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze pojawiły się zdjęcia aktorów, którzy wcielą się w nowych bohaterów. Widzowie zwrócili uwagę na fakt, że nie ma na niej Olivii Rodrigo, która do tej pory była główną postacią w 1 i 2 odsłonie serialu. Czy odejdzie? Nie. Aktorka potwierdziła swoją obecność w 3 części produkcji.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Netflix ogłosił, że 3 sezon "High School Musical. Serial" ma mieć premierę już 27 lipca 2022. Przypomnijmy, że dwie poprzednie części skupiały się na nowym pokoleniu szkoły East High, czyli liceum, do którego uczęszczali dobrze znani bohaterowie filmów sprzed lat. Widownia z ochotą przyjęła nowy klimat i aranżacje przebojów, które zna każdy fan. Netflix zdradza, że 3 część "High School Musical. Serial" będzie miała miejsce podczas obozu Camp Shallow Lake.

To ciekawe rozwiązanie, bo przecież film "High School Musical 2" z 2007 r. również opierał się na wakacyjnej scenerii, a główni bohaterowie wyjechali na wczasy i do pracy, bo dopiero w 3 części filmu powrócić do szkoły. Już 27 lipca 2022 r. widzowie sami ocenią czy 3 część serialu przypadnie im do gustu. Niestety nie ma większych szans na to, by Gabriella lub Troy wystąpili w 3 sezonie "High School Musical. Serial".

Przeczytaj: Dom z papieru: Korea. Krew będzie lała się gęsto! To będzie inna historia na Netflix? Jest nowy ZWIASTUN – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Najnowsze