Tureckie seriale

Emanet. Poważnie ranny Yaman wyrusza na poszukiwania Seher. Dociera w ostatnim momencie!

Przed nami 106. odcinek tureckiej telenoweli "Dziedzictwo". Zobaczymy w nim ciąg dalszy dramatu Seher. Więziona przez psychopatę kobieta nie wie, czy jeszcze kiedyś zobaczy ukochanego Yusufa! Ozan natomiast przygotowuje się do zabicia i siebie i jej!

Spis treści

  1. "Emanet": Ozan przygotowuje pożegnalną kolację
  2. Ranny Yaman wyrusza na poszukiwania Seher 
  3. Kiraz znów wpadnie w poważne tarapaty! 
  4. 106. odcinek "Emanet" w piątek, 8 września o godzinie 16:05 w TVP1

"Emanet": Ozan przygotowuje pożegnalną kolację

W 106. odcinku telenoweli "Dziedzictwo" (org. "Emanet") Ozan dalej będzie realizował swój plan zabicia siebie i Seher. Po tym, jak psychopata strzelił do Yamana, kobieta myśli, że ten nie żyje. Teraz przerażona uświadomi sobie, że jeśli ona także umrze, mały Yusuf zostanie sam. Martwi się, co stanie się z chłopcem. 

Seher wie, że Ozan jest zdolny do wszystkiego. Porywacz urządza dla siebie i swojej zakładniczki pożegnalną kolację. Tuż po niej ma zamiar dokonać rozszerzonego samobójstwa! 

Czytaj także: Halil İbrahim Ceyhan odchodzi z Dziedzictwa! Co dalej z uwielbianą telenowelą?

Ranny Yaman wyrusza na poszukiwania Seher 

Wszyscy szukają Seher. Selim od lekarza Ozana dostanie adres domu, w którym przetrzymywana jest dziewczyna. Yaman, który przeżył postrzał, pomimo bolesnej rany, także angażuje się w poszukiwania kobiety. To właśnie on ratuje Seher, kiedy wraz z Selimem dotrze do opuszczonego domu. 

Kiraz znów wpadnie w poważne tarapaty! 

Kiraz pomaga policji w ujęciu gangu narkotykowego. Funkcjonariusze daje jej zadanie sfotografowania zeszytu Bahriego i Nusreta. Niestety, zostanie przyłapana przez przestępców! Dziewczyna po raz kolejny znajdzie się w poważnych tarapatach! Nusret grozi jej śmiercią. Na szczęście, poradzi sobie w tej sytuacji. Gdy Ali ma wejść do gabinetu, Kiraz ogłuszy gangstera ciężkim przedmiotem.

106. odcinek "Emanet" w piątek, 8 września o godzinie 16:05 w TVP1

W poniższej galerii zamieszczamy zdjęcia z odcinka. Sprawdź, co się wydarzy!

Najnowsze