Tureckie seriale

Emanet. Halil İbrahim Ceyhan odchodzi z Dziedzictwa! Co dalej z uwielbianą telenowelą?

Sensacyjne doniesienia z planu tureckiej telenoweli "Emanet"! Z produkcją rozstaje się odtwórca głównej roli męskiej Halil İbrahim Ceyhan. Jak scenarzyści poradzą sobie bez Yamana? Co dalej z telenowelą? Zobacz, czego udało się nam dowiedzieć!

Spis treści

  1. Aktorzy odchodzą z "Emanet" 
  2. Kto zastąpi Silę Tirkoglu na planie "Emanet"? 
  3. Yaman odchodzi z "Emanet"! Halil İbrahim Ceyhan w innej tureckiej produkcji 
  4. Co dalej z "Emanet"? Kto zastąpi Halila İbrahima Ceyhana? 
  5. Nik Xhelilaj: co wiemy o aktorze?

Aktorzy odchodzą z "Emanet" 

Czy dobiega kres tureckiej telenoweli "Dziedzictwo" (oryg. "Emanet")? Właśnie wyciekła informacja, że kolejny aktor rozstaje się z produkcją! Co dalej z uwielbianym hitem? Wyjaśniamy! 

Zaledwie miesiąc temu poinformowaliśmy, że z obsady "Dziedzictwa" odeszła Sıla Türkoğlu. Aktorka, która od początku wcielała się w rolę Seher, swoja decyzję ogłosiła już w 2022 roku. Sıla Türkoğlu opuściła serial pod koniec drugiego sezonu i to w atmosferze skandalu. Turecka gwiazda oskarżyła produkcję o mobbing, m.in. zmuszanie jej do pracy w trudnych warunkach, nawet gdy chorowała i prezentowała zaświadczenie lekarskie. 

"Emanet", który w Polsce zadebiutował wiosną 2023 roku, w rodzimej Turcji pojawił się trzy lata wcześniej. Sıla Türkoğlu rozstała się z produkcją dokładnie w 417. odcinku, czyli w trzecim sezonie. 

Kto zastąpi Silę Tirkoglu na planie "Emanet"? 

Postać Seher została zastąpiona Naną. W tę rolę wcieliła się gruzińska modelka, projektantka i aktorka Nanuka Stambolishvili. Polscy widzowie, którzy zobaczyli do tej pory dopiero kilkadziesiąt odcinków "Dziedzictwa" jeszcze przez długi czas będą oglądali w telenoweli Seher (o ile oczywiście telewizja TVP zdecyduje się na pokazanie kolejnych sezonów "Dziedzictwa"). 

Czytaj także: Taka prywatnie jest turecka piękność, która wciela się w rolę Seher

Yaman odchodzi z "Emanet"! Halil İbrahim Ceyhan w innej tureckiej produkcji 

Niestety, nie tylko uwielbiana przez widzów Seher rozstała się z "Dziedzictwem". Niedawno pojawiła się informacja, że z serialu "Emanet" odchodzi także odtwórca roli Yamana, Halil İbrahim Ceyhan! 

Gwiazdor "Dziedzictwa" pożegnał się z rolą Yamana i pojawi się w nowej tureckiej produkcji "Kirli Sepeti", która zastąpi "Zakazany owoc" w telewizji FOX. 

Odtwórca roli Yamana w "Dziedzictwie" urodził się 13 grudnia 1982 r. W 2007 roku wystartował w konkursie "Best Model of Turkey", zdobywając tytuł "Obiecujący model męski". Zanim na dobre został aktorem, zajmował się muzyką. Początkowo pisał piosenki, a następnie sam zaczął śpiewać.

Co dalej z "Emanet"? Kto zastąpi Halila İbrahima Ceyhana? 

Odejście z serialu głównego aktora z pewnością wiele skomplikowało. Czy to już koniec "Emanet"? Jaką decyzję podjęła produkcja po tym, jak Halil İbrahim Ceylan rozstał się z "Dziedzictwem"?

Jak udało się nam dowiedzieć z tureckich mediów, w "Emanet" pojawi się nowa postać. W rolę Poyraza ma wcielić się albański aktor Nik Xhelilaj. 

Nik Xhelilaj: co wiemy o aktorze?

Aktor urodził się 5 marca 1983 roku w Albanii. Nik Xhelilaj zasłynął rolą w tureckim serialu "Zaginione miasto". Gwiazdor jest laureatem wielu nagród, m.in. dla najlepszego aktora na 32. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Moskwie, Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Prisztinie i 47. Festiwalu Filmowym Złota Pomarańcza za rolę w filmie „Albańczyk”.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze