Tureckie seriale

"Emanet". Seher i Yaman w rękach Ozana. Padną strzały!

Ozan, który do niedawna więził tylko Seher, teraz ma także i Yamana! Biznesmen wpadł w pułapkę, którą zastawił na niego psychopata. Kiedy będą próbowali uciec, padną strzały! Zobacz, co wydarzy się w 105. odcinku telenoweli "Emanet".

Spis treści

  1. "Dziedzictwo": Ozan więzi Seher i Yamana
  2. Ozan strzeli do Yamana
  3. Co jeszcze wydarzy się w 105. odcinku "Dziedzictwa"? 

"Dziedzictwo": Ozan więzi Seher i Yamana

Nikt nie ma już żadnych wątpliwości, że Ozan, który pojawił się w rezydencji jako nauczyciel muzyki Yusufa, jest niebezpiecznym i chorym psychicznie człowiekiem. Mężczyzna żyje w przekonaniu, że Seher jest jego narzeczoną sprzed lat, która zginęła w wypadku. 

Mężczyzna porwał Seher i ma w planach zabicie i jej i siebie. Teraz w jego sidła wpadł także Yaman. Ozan przetrzymuje parę w opuszczonych magazynach. W 105. odcinku Selim poinformuje Firata, że Seher została porwana. Kiedy w pobliżu magazynu, w którym przebywają zakładnicy pojawia się patrol policji, pojawi się nadzieja. Funkcjonariusze powiedzą Ozanowi, że chcą go przesłuchać w związku z niedawną kolizją. Yaman i Seher wykorzystają ten czas, by spróbować uciec. 

Ozan strzeli do Yamana

Niestety, próba ucieczki nie będzie udana. Ozan skutecznie uniemożliwi Seher i Yamanowi wydostanie się z magazynów i... sięgnie po broń! Porywacz strzeli do Yamana, a kobietę zabierze z powrotem do opuszczonego domu! Zrozpaczona Seher będzie przekonana, że mężczyzna nie żyje! 

Czytaj także: Sila Turkoglu - gwiazda telenoweli "Emanet". Taka prywatnie jest turecka piękność, która wciela się w rolę Seher

Co jeszcze wydarzy się w 105. odcinku "Dziedzictwa"? 

W tym samym odcinku Kiraz rozpocznie swoją szpiegowską misję w firmie, która zajmuje się handlem narkotykami. Przypomnijmy, że Ali dowiedział się o tym, kiedy ciotka Sultan, nieświadomie zjadła cukierki, w których znajdowały się nielegalne substancje. Kiraz będzie się bardzo starała, by pozyskać jak najwięcej informacji dla policji. Ali przestrzeże ją, by nie zwracała na siebie zbytniej uwagi.

105. odcinek telenoweli "Emanet" już w czwartek, 7 sierpnia o godzinie 16:05 w TVP1. 

Zobacz w galerii zdjęcia i dokładne streszczenie odcinka. 

Najnowsze