Tureckie seriale

Emanet. Dziwne zachowanie ciotki Sultan. Będzie pod wpływem zakazanych substancji! Streszczenie 102. odcinka telenoweli "Dziedzictwo"

Kiraz znalazła nową pracę, ale jeszcze nie wie, że to kolejne kłopoty! To przez nią ciotka Sultan, nieświadoma zagrożenia, sięgnie po zakazane substancje, ukryte w cukierkach! Irracjonalne zachowanie staruszki zaniepokoi Alego! Oto zdjęcia i streszczenie 102. odcinka "Emanet".

Spis treści

  1. Kiraz ściągnie kłopoty! Ciotka Sultan będzie pod wpływem narkotyków!
  2. Ozan oskarża Yamana o pobicie 
  3. 102. odcinek "Emanet" w poniedziałek, 4 września, o godzinie 16:05 w TVP1
  4. O serialu "Dziedzictwo"

Kiraz ściągnie kłopoty! Ciotka Sultan będzie pod wpływem narkotyków!

Fani telenoweli "Emanet" zdążyli już zauważyć, że Kiraz bardzo często pakuje się w kłopoty. Zawsze jednak jest zupełnie nieświadoma zagrożenia. Tak będzie także w tym przypadku. Po ostatnich wydarzeniach, dziewczyna zostaje zwolniona ze szwalni. Nie poddała się jednak i znalazła sobie chałupnicze zatrudnienie w fabryce cukierków. Nie wie jednak, że to tak naprawdę siedziba gangu narkotykowego. 

W 102. odcinku "Dziedzictwa", widzowie zobaczą, jak Kiraz przyniesie do domu cukierki. W ich pakowaniu będą pomagały jej Sultan i Nedire. Kiedy ciotka zje cukierków, będzie bardzo pobudzona. Sultan zacznie śpiewać i tańczyć, a jej irracjonalne zachowanie zainteresuje Alego. Komisarz odkryje, że w słodyczach znajdowały się narkotyki! 

Ozan oskarża Yamana o pobicie 

W tym samym odcinku tureckiego hitu Seher będzie się domyślała, że to Yaman naprawił jej łańcuszek. Kobieta da mu do zrozumienia, że to dla niej bardzo ważny gest. 

Tymczasem Ozan sam się okaleczy, a następnie zadzwoni do Seher, mówiąc, że został napadnięty przez Yamana. Dziewczyna oskarży biznesmena o brutalność i nieświadoma intrygi pojedzie do domu nauczyciela!

W tym samym czasie Yaman przejrzy nagrania z kamer i dowie się, że to Ozan przeciął przewody przy fontannie, narażając tym samym Yusufa na niebezpieczeństwo.

102. odcinek "Emanet" w poniedziałek, 4 września, o godzinie 16:05 w TVP1

W poniższej galerii znajdziesz zdjęcia i dokładne streszczenie 102. odcinka telenoweli "Dziedzictwo". Co się wydarzy? 

O serialu "Dziedzictwo"

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie - czytamy w streszczeniu telenoweli. 

Najnowsze