Tureckie seriale

Emanet. Ozan wkłada kabel do fontanny, przy której bawi się Yusuf! Co wydarzy się w 99. odcinku telenoweli Dziedzictwo?

Działania Ozana w tureckiej telenoweli "Emanet" mogą zakończyć się tragicznie! Psychopata narazi Yusufa na śmiertelne niebezpieczeństwo, wkładając kabel do fontanny, przy której bawi się chłopiec. Następnie ratuje Yusufa, stając się bohaterem dla Seher i części rodziny. Zobacz zdjęcie i pełne streszczenie 99. odcinka "Dziedzictwa".

Spis treści

  1. Ozan naraża Yusufa na niebezpieczeństwo i... staje się bohaterem
  2. Kiraz staje w obronie koleżanki, która jest ofiarą swojego męża
  3. Zobacz zdjęcia i pełne streszczenie 99. odcinka telenoweli "Dziedzictwo" 
  4. "Emanet": streszczenie serialu 

Ozan naraża Yusufa na niebezpieczeństwo i... staje się bohaterem

Czy chory psychicznie Ozan może doprowadzić swoimi działaniami do tragedii? Tym razem nauczyciel muzyki wymyślił plan, dzięki któremu mógł zyskać w oczach Seher i pozostałych domowników. Gdyby jednak coś się nie powiodło, sytuacja mogłaby zakończyć się wielkim nieszczęściem. Mężczyzna naraził małego Yusufa na niebezpieczeństwo! 

Ozan podaruje chłopcu statek zabawkę. Wcześniej jednak wkłada kabel do fontanny w ogrodzie. Kiedy chłopiec ze swoim statkiem próbuje się do niej zbliżyć, mężczyzna go ratuje. Wszyscy, poza Yamanem i Ziyą, traktują mężczyznę jak bohatera. Z wdzięczności za ocalenie Yusufa Ikbal zaprasza Ozana na rodzinny obiad. 

Niebawem Ozan informuje Seher, że postanowił wyremontować dom, który niegdyś kupił z narzeczoną i prosi, by dziewczyna przyjechała i doradziła mu. Psychopata ma już w głowie ułożony plan. 

Kiraz staje w obronie koleżanki, która jest ofiarą swojego męża

W tym samym odcinku Kiraz będzie pomagała koleżance z pracy. Dziewczyna odkryje, że Gülten jest ofiarą przemocy domowej i stara się przekonać ją do działania. Jest świadkiem brutalnego ataku męża kobiety i staje w jej obronie. Potem wypytuje Alego, jak przeciwdziałać agresji w rodzinie. Po pracy odwiedza Gülten i znów trafia w sam środek awantury. Zdesperowana, dzwoni na policję. Tymczasem Ali idzie do szwalni.

Czytaj także: Melih Özkaya z obsady serialu Dziedzictwo. Fanki wzdychają do przystojnego policjanta Alego

Zobacz zdjęcia i pełne streszczenie 99. odcinka telenoweli "Dziedzictwo" 

"Emanet": streszczenie serialu 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze