Tureckie gwiazdy

Emanet. Ozan to nowy czarny charakter w serialu. Jaki prywatnie jest Mehmet Basturk, który wciela się w tę rolę?

W uwielbianym tureckim hicie "Emanet" pojawił się nowy bohater. To z pozoru uprzejmy nauczyciel muzyki Ozan, który okaże się być psychopatą! W jego rolę wciela się aktor Mehmet Basturk. Co o nim wiemy? Gwiazdor pojawił się także w innym, bardzo popularnym tureckim serialu!

Spis treści

  1. Telenowela "Dziedzictwo" - popularny turecki hit 
  2. Ozan - nowa postać w "Emanet" 
  3. W rolę Ozana w "Dziedzictwe" wciela się aktor Mehmet Basturk
  4. Aktor Mehmet Basturk prywatnie 

Telenowela "Dziedzictwo" - popularny turecki hit 

Turecki serial "Emanet", którego polski tytuł to "Dziedzictwo", od marca 2023 roku jest w Polsce wielkim hitem. Fani telenowel znad Bosforu pokochali historię bogatego i zimnego Yamana (Halil İbrahim Ceyhan) i biednej Seher (Sila Turkoglu), których połączyła miłość do małego Yusufa. 

Kiedy mąż Kevser umiera, młoda wdowa zostaje uwięziona w rezydencji razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. W tej nieprzyjaznej, surowej atmosferze jest zdana tylko na siebie. Nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Kevser ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by ta zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie o śmierci matki. Doskwiera mu samotność, bardzo brakuje miłości i uczucia. Pod swoje skrzydła bierze go wujek Yaman, potężny i zimny jak głaz biznesmenem, który od dawna nie okazuje nikomu serca. Jest także surowy dla Yusufa - czytamy w opisie serialu.

Ozan - nowa postać w "Emanet" 

W sierpniu 2023 roku w "Dziedzictwie" pojawiła się nowa postać. To Ozan, którego Seher i Yusuf poznają w restauracji Selima. Mężczyzna jest nauczycielem muzyki i gra na ukulele. Kiedy pokazał instrument chłopcu, ten był szczerze zachwycony! Ozan zaproponował Seher, że może udzielić Yusufowi kilku lekcji z gry. Choć Yaman początkowo był przeciwny, ostatecznie sam kupił bratankowi ukulele i zgodził się, by Ozan pojawił się w rezydencji. 

Nauczyciel muzyki początkowo oczaruje wszystkich domowników swoją uprzejmością. Tylko Yaman będzie wobec niego bardzo podejrzliwy. Ozan jest bowiem chory psychicznie i może być niebezpieczny! Możemy już zdradzić, że mężczyzna okaże się psychopatą, który będzie miał obsesję na punkcie Seher! Ufna kobieta nie będzie świadoma, co jej zagraża! 

Czytaj także: Kiraz z telenoweli Emanet. Tak na co dzień wygląda aktorka Gulderen Guler

W rolę Ozana w "Dziedzictwe" wciela się aktor Mehmet Basturk

Nowy czarny charakter w "Emanet" gra turecki aktor Mehmet Basturk. Choć gra on postać negatywną, bardzo przypadł do gustu widzom na całym świecie. 

Urodzony w 1993 roku aktor jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu w Stambule. Ponadto uczył się gry na fortepianie oraz śpiewu. Mehmet Basturk na swoim kanale na YouTube zamieszcza filmy, na których czyta poezję. Turecki gwiazdor ma świetną dykcję, a przez jakiś czas szkolił się także na spikera. 

Do tej pory Basturk zagrał w kilku tureckich filmach. Widzowie poznali go także dzięki roli Ozana w "Eanet". Aktor 4. sezonie dołączył do obsady innego tureckiego serialu "Przysięga", gdzie wcielił się w rolę Barana. 

Aktor Mehmet Basturk prywatnie 

Aktor prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas dzieli się z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami. Serialowy Ozan to niezły przystojniak! Zobacz w galerii, jak wygląda na co dzień. 

Najnowsze