Tureckie seriale

Emanet. Seher i Yaman wreszcie się pogodzą! Zuhal i Ikbal będą kipieć ze złości - ZDJĘCIA

Nadchodzi długo wyczekiwany rozejm u Seher i Yamana w "Emanet". Choć biznesmen wyrządził kobiecie ogromną krzywdę, po raz kolejny połączy ich miłość do małego Yusufa. Seher wyciągnie rękę do Yamana, jednak postawi swoje warunki. Zobacz, co wydarzy się w 94. odcinku tureckiej telenoweli "Dziedzictwo".

Spis treści

  1. "Emanet". Rozejm u Seher i Yamana 
  2. Seher i Yusuf poznają Ozana
  3. 94. odcinek "Emanet" w środę, 23 sierpnia 
  4. O serialu "Dziedzictwo" 

"Emanet". Rozejm u Seher i Yamana 

W 94. odcinku tureckiej telenoweli "Emanet" ("Dziedzictwo") zobaczymy, że Seher i Yaman wreszcie się pogodzą. Choć biznesmen zrobił kobiecie wielką krzywdę, wsadzając ją do więzienia, bezskutecznie próbował odzyskać jej zaufanie. Zjednał ją sobie dopiero, gdy przeleje jej pieniądze, by wzmocnić pozycję Seher w oczach pracownicy opieki społecznej.

Teraz to ciotka Yusufa zaproponuje rozejm i wraz z chłopcem wróci do rezydencji. Zuhal i Ikbal będą ściekłe, gdy zobaczą, że ta dwójka się pogodziła. Seher zażąda od Yamana, by o losach chłopca decydowali wspólnie.

Seher i Yusuf poznają Ozana

W tym samym odcinku Selim poprosi Seher, żeby pomogła mu w jego restauracji. Kobieta przybędzie do knajpy wraz z Yusufem. Na miejscu poznają Ozana, który jest przyjacielem Selima. Mężczyzna jest nauczycielem muzyki i gra na ukulele. Yusuf jest nim zafascynowany, a ten zaproponuje, że może udzielić mu kilku lekcji gry na instrumencie. 

Kiedy Seher powie o tym Yamanowi, ten kategorycznie się nie zgodzi. 

Czytaj także: Sila Turkoglu - gwiazda telenoweli "Emanet". Taka prywatnie jest turecka piękność

94. odcinek "Emanet" w środę, 23 sierpnia 

Co jeszcze wydarzy się w 94. odcinku "Emanet"? Ali wreszcie zrozumie, co czuje do Kiraz. Rady będzie szukał u Arifa. W galerii znajdziesz dokładne streszczenie i zdjęcia z odcinka. 

O serialu "Dziedzictwo" 

"Dziedzictwo" (oryg. "Emanet") to aktualnie jeden z najpopularniejszych tureckich seriali w Polsce. Produkcja, która została wyprodukowana w 2020 roku, od kilku miesięcy jest emitowana w polskiej telewizji. Opowiadający o losach biednej Seher i bogatego i bezwzględnego Yamana serial, szybko zdobył wielu fanów w naszym kraju.

Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany