Tureckie seriale

Emanet. Tajemniczy przelew powodem kolejnej awantury! Streszczenie 93. odcinka telenoweli Dziedzictwo

W 93. odcinku tureckiego hitu "Emanet" dojdzie do kolejnego nieporozumienia pomiędzy Seher a Yamanem. Tym razem jednak dziewczyna zrozumie, że pomyliła się w stosunku do biznesmena. Czy między nimi wreszcie dojdzie do rozejmu? Zobacz zdjęcia i streszczenie odcinka!

Spis treści

  1. Emanet. Seher znów zrobi awanturę Yamanowi
  2. Zuhal zakochana w Yamanie 
  3. Co jeszcze wydarzy się w "Dziedzictwie"? 
  4. "Emanet" - o czym jest serial? 

Emanet. Seher znów zrobi awanturę Yamanowi

W 93. odcinku tureckiej telenoweli "Dziedzictwo", który zobaczymy we wtorek, 22 sierpnia, dojdzie do kolejnej sprzeczki pomiędzy Seher (w tej roli Sila Turkoglu) a Yamanem (Halil İbrahim Ceyhan). Działający w dobrej wierze biznesmen po raz kolejny będzie musiał znieść krzyki Seher, która nadal nie morze mu wybaczyć, że to przez niego trafiła do aresztu!

Powodem sprzeczki będzie przelew, który Yaman zrobi Seher. Ciocia Yusufa odbierze to jako łapówkę za zatajenie dowodów i zrobi mężczyźnie awanturę. Okaże się jednak, że przelane pieniądze pomogą wzmocnić pozycję Seher jako opiekunki Yusufa podczas wizyty pracownicy opieki społecznej. 

Dziewczyna będzie żałowała tego, jak się zachowała. 

Zuhal zakochana w Yamanie 

Tymczasem w rezydencji Zuhal nie będzie mogła znieść myśli, że Yaman wybrał Seher zamiast niej. Zdenerwowana kobieta przyzna się Ikbal, że zakochała się w biznesmenie. 

W 93. odcinku widzowie zobaczą także, jak Erdal zgadza się przyjąć od Begüm pieniądze za milczenie. 

Czytaj także: Aktorka grająca Begüm jest znana także z innego tureckiego hitu

Co jeszcze wydarzy się w "Dziedzictwie"? 

W poniższej galerii zamieściliśmy dokładne streszczenie i zdjęcia z 93. odcinka tureckiej telenoweli "Emanet". Zobacz, co czeka widzów już we wtorek, 22 sierpnia! 

"Emanet" - o czym jest serial? 

Kevser pochodzi z biednej i skromnej okolicy. Po pewnym czasie traci męża i zostaje uwięziona w pozbawionej miłości rezydencji, razem ze swoim 5-letnim synem Yusufem. Kobieta nie ma nawet do kogo zwrócić się o pomoc. Po pewnym czasie dochodzi do wypadku, w którym ginie Kevser. Jej synek utknął teraz w centrum rezydencji, przez co bardzo brakuje mu miłości i uczucia. Jego wujek Yaman jest potężnym, twardym i zimnym biznesmenem, który już dawno zamknął swoje serce dla wszystkich. Na łożu śmierci Kevser błaga swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między Seher i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Najnowsze

Materiał sponsorowany