Dom z papieru: Korea już jest! Premiera zwali z nóg fanów ekipy Profesora?! Sensacyjne zmiany nie tylko Tokyo- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

i

Autor: Netflix Dom z papieru: Korea już jest! Premiera zwali z nóg fanów ekipy Profesora?! Sensacyjne zmiany nie tylko Tokyo- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Dom z papieru: Korea już jest! Premiera zwali z nóg fanów ekipy Profesora?! Ogromne zmiany nie tylko Tokyo- ZWIASTUN, ZDJĘCIA

"Dom z papieru: Korea" zaskakuje już od pierwszych sekund emisji na Netflix! Jeżeli obawialiście się, że nie ma sensu oglądać jeszcze raz tej samej historii w innych kostiumach, uspokajamy. Nic z tych rzeczy, ta historia zaczyna się w zupełnie innym świecie, czasie, a główną bohaterka, Tokyo (Jun Jong-seo) wcale nie jest złodziejką, tylko... żołnierką! Może dzięki temu przeżyje "Dom z papieru: Korea" do samego końca? Sprawdź szczegóły i zobacz jak ta historia ekipy Profesora (Yoo Ji-tae) znów wciąga w GALERII ZDJĘĆ i w ZWIASTUNIE!

"Dom z papieru: Korea" zachwyci fanów?! Szokujące zmiany fabuły w hicie Netflixa!

Fani "Domu z papieru" dostają dziś na Netflix prezent, na który od dawna czekali. Historia ekipy złodziei genialnego Profesora znów to zrobi! Tyle, że zanim dotrzemy do napadu wszystko będzie wyglądało zupełnie inaczej! Widzowie, którzy zastanawiali się, czy włączyć "Dom z papieru: Korea" z obawy przed "odgrzewaniem starych kotletów", mogą śmiało odpalić Netflix. Zaskoczenie będzie totalne!'

Historię zuchwałego napadu w "Domu z papieru: Korea" opowiada nam taka sama postać, czyli uwielbiana przez fanów Tokyo. Tyle, że w koreańskim serialu, nie jest zabłąkaną w życiu złodziejką, tylko żołnierką! Czy dzięki temu uratuje swoje życie?    

Zobacz też: Dom z papieru: Korea rozbije bank na Netflix?! Tak będzie wyglądała ekipa Profesora - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W "Domu z papieru: Korea" zostały zmienione także miejsce i czas akcji. To już nie jest historyjka o napadzie w Seulu, który mógłby zastąpić Madryt. Na potrzeby serialu stworzono zupełnie nowe miejsce, powstałe z połączenia Korei Północnej z Koreą Południową, a rzecz zaczyna się w 2025 roku. A to wcale nie koniec zmian!

- Złodziej kradnący grosze ginie po pościgu, albo pójdzie siedzieć. Złodziej, który kradnie grube pieniądze może zmienić świat i stać się bohaterem. Dokonamy największego napadu w historii! Ludzie obejrzą najwspanialszy program na żywo i będą nam kibicować - zapowiada koreański Profesor w ZWIASTUNIE. 

Tempo, w jakim dzieje się akcja "Domu z papieru: Korea" powala na łopatki. Można się przygotować na zupełnie nową przygodę z przyszłości. Czy serial znów stanie się hitem Netflixa?

Cały "Dom z paieru: Korea" już można oglądać od 24 czerwca 2022 na platformie Netflix.

Nie przegap: QUIZ. Seriale PRL. "Deszcze niespokojne". Kochaliście Czterech pancernych i psa? To odpowiecie na wszystkie pytania nie wstając z łóżka! 

Najnowsze