Dom z papieru 5, finał. Taki będzie koniec! Profesora czeka coś jeszcze lepszego? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: youtube Dom z papieru 5, finał. Taki będzie koniec! Profesora czeka coś jeszcze lepszego? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Dom z papieru 5, finał. Taki będzie koniec! Profesora czeka coś jeszcze lepszego? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Cudowne wieści z "Domu z papieru"! Do sieci wyciekło ZDJĘCIE, na którym widać jak to wszystko się skończy w hiszpańskim hicie Netflix-a! Czy w finale zobaczymy szczęśliwego Profesora (Alvaro Morte) wśród niedobitków równie radosnej ekipy? Palermo Palermo (Rodrigo de la Serna), Denver (Jaime Lorente), Sztokholm (Esther Acebo) na pierwszym planie są równie szczęśliwi jak ich szef. To może oznaczać tylko jedno: jednak wygrają! Czy ostatnia szarża genialnego Profesora na Bank Hiszpanii zakończy się zwycięstwem walczącej z systemem ekipy romantycznych złodziei? Jeżeli wierzyć doniesieniom fanów "Domu z Papieru" na Profesora w finale czeka jeszcze jedna, naprawdę dobra niespodzianka... Zobacz co się stanie w GALERII ZDJĘĆ!

"Dom z papieru 5", finał - Netflix, od 3.12.2021. Ekipa Profesora jednak wygra z systemem?

Ostatnie ZDJĘCIA z finału "Domu z papieru 5" radują serca wiernych fanów. Przypomnijmy - 1 część hitu Netflix-a zakończyła się tragicznie śmiercią Tokyo (Úrsula Coberó). Płakali wszyscy - jak może zabraknąć dziewczyny, od której to wszystko się zaczęło? Kto nam opowie teraz tę historię do końca?

Okazuje się, że twórcy "Domu z papieru 5" mają dla wszystkich kilka mocnych niespodzianek. Po pierwsze Profesor wykona samotną szarżę na uzbrojone wojsko w Banku Hiszpanii. Żeby tego jednak dokonać, będzie musiał pokonać Sierrę (Najwa Nimri) w pojedynku rodem z wielkiego kinowego hitu "Kill Bill" - ZOBACZ W GALERII ZDJĘĆ.  I wygląda na to, że to zrobi!   

Zobacz też:  Ostatnia scena Kurdej-Szatan w M jak miłość. Tak będą wyglądały zaręczyny Joasi i Leszka w 1619 odcinku. Aż żal patrzeć - ZDJĘCIA

Czujni fani "Domu z papieru" wyśledzili jeszcze jedną przesłankę, świadczącą o tym, że Profesor będzie miał jeszcze jeden ogromny powód do radości. Ich zdaniem Lizbona (Itziar Ituño)... będzie w ciąży!

- Nie chce się nakręcać ale na pierwszej fotce Lizbona trzyma obie ręce na brzuchu więc...?? nie wiem czy to przypadek czy jednak twórcy chcą nam coś zainsynuować. Nie wspomnę o scenie w łazience która była w trailerze ?? - napisała jedna z najbardziej aktywnych fanek w polskiej grupie fanowskiej grupie "Domu z papieru" na portalu Facebook.

Twórcy "Domu z papieru" mają ogromną wyobraźnię od samego początku tego wielkiego hitu Netflix-a. Jeżeli tak będzie w finale czeka nas wielka radość i popłyną łzy, także ze szczęścia!  

Czytaj także: Koniec Przyjaciółek. Ta ciąża zmieni życie Ingi w ostatnim 218 odcinku! Urodzi dziecko byłego kochanka? - ZWIASTUN

Najnowsze