BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę - WIDEO

2021-08-02 15:23
BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę - WIDEO
Autor: X-news BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę - WIDEO

Ula (Julia Kamińska) z "BrzydUla 2" nigdy nie wypowiadała się na temat zdrady z Arturem (Karol Pocheć), aż do teraz! Wierni fani "BrzydUla 2" spekulowali, że Dobrzańska jedynie całowała się z lekarzem, ale i to wystarczyło, by Marek (Filip Bobek) uznał, że nie wybaczy żonie. Zdrada to zdrada, ale jak było naprawdę? Julia Kamińska w imieniu swojej bohaterki po raz pierwszy powiedziała wprost, jak wyglądał jej romans z Arturem. To rozwiało wszelkie wątpliwości, a widzowie mogą być w szoku, wobec śmiałej wypowiedzi i wyznania prawdy przez aktorkę.

Ula z "BrzydUla 2" pierwszy raz szczerze o romansie z Arturem 

Małżeństwo Dobrzańskich w ""BrzydUla 2" rozpadło się po zdradzie Uli. Była przekonana, że to Marek romansuje z Nadią (Magdalena Koleśnik). Nie trudno było w to uwierzyć pamiętając przeszłość mężczyzny, jego kochanki i wieczne kłamstwa wobec Pauliny (Maja Hirsch). W "BrzydUla 2" wyszło na jaw, że Marek nie sypiał z Nadią, czego nie można powiedzieć o Uli, która zdradziła męża z lekarzem rodzinnym.

Widzowie "BrzydUla 2" długo spekulowali na temat tego, czy Ula faktycznie uprawiała z Arturem seks, czy "tylko" się całowali. Dowodem jest nagranie Julii Kamińskiej, która nigdy wcześniej tak odważnie i wprost nie wypowiedziała się o łączącej jej bohaterki relację z Arturem. Słowa aktorki mogą zszokować fanów. 

Przeczytaj: Koniec Na Wspólnej? Szokująca decyzja stacji. Wiemy co się stało

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Niedawno odbył się zlot fanów "BrzydUla 2", gdzie widzowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji. Pojawiła się wiadomość, że w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2" znów pojawi się Piotr (Maciej Brzoska), który w pierwszej części serialu sprzed ponad 10 lat, był bardzo w Cieplak zakochany. Sama Julia Kamińska postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości fanów i powiedzieć wprost o romansie z Arturem.

- Może pani potwierdzić wszystkim, że Ula naprawdę zdradziła Marka z Arturem i to nie był tylko pocałunek, bo niektórzy jeszcze nie wierzą w to, że do tego doszło... - padło pytanie do aktorki. - To nie był pocałunek, Ula uprawiała seks - odpowiedziała Kamińska z uśmiechem. 

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

Tym samym gwiazda "BrzydUla 2" rozwiała wszelkie wątpliwości. Ula nie tylko całowała się z Arturem, a doszło do faktycznego zbliżenia! Dlatego też Marek nie mógł wybaczyć jej zdrady... Chociaż Dobrzańscy pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2" wyrzucili z siebie złość i namiętnie się pocałowali, to nie oznacza ich wielkiego powrotu. Na horyzoncie pojawi się Piotr, który może wszystko zniszczyć, a nie wiadomo jeszcze, jak w całej sprawie zachowa się Artur. Na pewno będzie gorąco. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze