BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w rodzinie Uli i Marka. Chodzi o ich najmłodszego syna - ZDJĘCIA

i

Autor: Player BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w rodzinie Uli i Marka. Chodzi o ich najmłodszego syna - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Duża zmiana w rodzinie Uli i Marka. Chodzi o ich najmłodszego syna - ZDJĘCIA

2021-07-22 14:11

Spore zmiany w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021. Rodzina Dobrzańskich nie będzie wyglądać już tak samo. Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) uwikłają się w fatalne kłamstwo, które może ich sporo kosztować. Jednak nie oni zaskoczą najbardziej. Widzowie, którzy przyzwyczaili się do dzieci z "BrzydUla 2" mogą być mocno zaskoczeni. Szczególnie chodzi o duże zmiany względem Antosia (Szymon i Wojciech Gmerek). Rodzina Dobrzańskich nie będzie już taka sama w "BrzydUla 2" po wakacjach 2021.

Duże zmiany w "BrzydUla 2". Dzieci Dobrzańskich już tak nie wyglądają

To Ula w "BrzydUla 2" przeszła największą metamorfozę, bo z zaniedbanej matki trójki dzieci stała się elegancką kobietą. To jednak nie koniec zmian w "BrzydUla 2". W kolejnych odcinkach widzowie mogą przeżyć szok kiedy zobaczą dzieci Dobrzańskich. Tylko Kuba (Jakub Rutkowski) nadal będzie prezentował się jak w odcinkach sprzed wakacji. 

Marysia Włodkowska, czyli Julka z "BrzydUla 2" zmieniła fryzurę i dojrzała na buzi. Córka Marka i Uli podrosła, co spowodowało zmiany w rysach twarzy. Ją i Kubę nadal czeka sporo przygód, szczególnie że często to oni byli odpowiedzialni za to, co przydarzało się Dobrzańskim. Na pewno nie będą chcieli dopuścić, żeby rodzice wzięli planowany rozwód.

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3288: Nielegalny ślub Marty i Mikołaja w cieniu skandalu. Wyjdzie za mąż za przybranego brata - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 sezon. Piekło przed domem Uli i Marka! Co oni zrobili biednemu Kubie?

To jednak nie Julka i Kuba w "BrzydUla 2" zaskoczą najbardziej. Antoś, najmłodszy synek Uli i Marka będzie nie do poznania! Małego Dobrzańskiego grają równolegle Szymon i Wojciech Gmerek, którzy są bliźniętami. W sieci pojawiło się zdjęcie malutkich aktorów, które daje do myślenia, jak szybko upływa czas. Blond chłopcy bardzo wyrośli, a przecież na samym początku "BrzydUli 2" byli niemowlakami! Z planu dość często pojawiają się relacje, na których widać, że dwaj bracia umieją już chodzić i psocić. 

Przeczytaj: Obłędnie seksowna Adriana Kalska pręży się w kusej bieliźnie w łóżku! Taką Izę z M jak miłość będziemy oglądać w serialu konkurencji - ZDJĘCIA

Szymon i Wojciech Gmerek, czyli Antoś z "BrzydUla 2" zmienili się nie do poznania. Ula i Marek nie będą mieli już niemowlęcia, a chłopca, który zaraz dołączy do wycinania żartów rodzicom, tak jak robią to Julka i Kuba. Czas mija, a Dobrzańscy nadal nie zadecydowali co z rozwodem. Pod koniec minionego sezonu "BrzydUla 2" wybuchła między nimi namiętność, ale nie wiadomo czy potrwa długo. Pewnym jest, że Ula i Marek będą skrywać jakąś tajemnicę i ukrywać, że potajemnie znów ze sobą romansują. 

BrzdyUla 2. Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: Instagram BrzdyUla 2. Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
Najnowsze