BrzydUla 2. Powrót Piotra rozsierdził widzów! TVN7 zmieni decyzję i da Uli nowego partnera?

i

Autor: x-news BrzydUla 2. Powrót Piotra rozsierdził widzów! TVN7 zmieni decyzję i da Uli nowego partnera?

BrzydUla 2. Powrót Piotra rozsierdził widzów! TVN7 zmieni decyzję i da Uli nowego partnera?

2021-08-03 11:37

Wyciekła informacja, że do "BrzydUla 2" wraca stara miłość Uli (Julia Kamińska). Cieplak i Piotr Sosnowski (Maciej Brzoska) zaczęli romansować w pierwszej części "BrzydUli" sprzed ponad 10 lat. Kiedy wyszły na jaw intrygi i kłamstwa Marka (Filip Bobek), Ula nie chciała go znać, wyjechała i właśnie podczas urlopu poznała przystojnego lekarza. Informacja o wielkim powrocie Piotra do "BrzydUla 2" wywołała wielkie oburzenie widzów! Niemal jednogłośnie nie chcą tej postaci w serialu i narzekają na przeciągający się kryzys Dobrzańskich. Jaką decyzję podejmie stacja i co zrobi z wątkiem Uli i Piotra?

Tak okrutnych komentarzy serial "BrzydUla 2" chyba nigdy nie dostał! Fani wściekli

Nadchodzą spore zmiany w kolejnych odcinkach "BrzydUla 2". Obsada ulegnie zmianie i nie każdemu się to spodoba. Wiadomo już, że obok Uli i Marka widzowie zobaczą m.in. nową sąsiadkę Dobrzańskich oraz byłego chłopaka Bożenki (Paulina Kondrak). To nie wszystko, bo największym jak dotąd zaskoczeniem w najnowszych odcinkach "BrzydUla 2', będzie powrót dawnego kochanka Uli. Piotr Sosnowski pojawi się w życiu Dobrzańskich i zapowiada się, że zmieni obrót całej sytuacji.

Przypomnijmy, że Ula i Piotr poznali się w pierwszej części "BrzydUli" sprzed ponad 10 lat, kiedy zraniona Cieplak przebywała na urlopie. Musiała wyjechać przez Marka, który nie zdołał utrzymać w tajemnicy swoich kłamstw i oszustw. Dobrzański bardzo wykorzystał miłość Uli, by osiągnąć cele materialne i nie tylko. Przez złość na Dobrzańskiego, kobieta zwróciła uwagę na przystojnego lekarza, który chciał podbić jej serce. 

Przeczytaj: Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Iza!

BrzydUla 2. Ula opowiada o seksie z Arturem. Pierwszy raz odważnie wyznała prawdę

Informacja o tym, że Piotr wraca do "BrzydUla 2" wywołała spore kontrowersje. Fani dali upust emocjom w komentarzach na Instagramie. Na pytanie czy widzowie cieszą się z powrotu Sosnowskiego, pojawiła się lawina negatywnych komentarzy. Pojawiły się one pod zdjęciem Uli i Marka na instagramowym profilu fanów "BrzydUla 2", zatytułowanym @serialbrzydula.  

- Nie, uważam, że to głupi pomysł. Po pierwsze po 11 latach nie ma do czego wracać w tej relacji, a po drugie jest tyle rozgrzebanych i zignorowanych wątków, że wprowadzanie jeszcze Piotra to totalny absurd (chociaż to nic nowego w tym serialu) - pisze zdenerwowany internauta.

- Nie lubiłam go już w B1 , ale ja nie lubię że tak napisze jak facet jest ciepła klucha ? a dla mnie on taki był, więc mam nadzieję że tu może będzie w 1 odcinku i papa - wtóruje kolejna osoba.

Przeczytaj: M jak miłość. Powrót Marty. Była żona Budzyńskiego z nim zamieszka! Zniszczy jego małżeństwo z Magdą?

To nie koniec, bo fani "BrzydUla 2" dali upust emocjom i naprawdę dobitnie skrytykowali pomysł TVN7, by "odgrzewać" stare pomysły i wprowadzać te same postaci do najnowszych odcinków "BrzydUla 2".

- Nieee, to jest straszne.. - można przeczytać pod postem na fanowskiej stronie serialu "BrzydUla 2".

- Tylko nie odgrzewane kotlety, proszę Cię. Retrospekcje jakoś zniosę ale nic więcej - głosi kolejny komentarz.  

Wszystko wskazuje jednak na to, że TVN7 nie wycofa się ze swojej decyzji i pojawienie się Piotra w "BrzydUla 2" jest niemal pewne. 

Najnowsze