BrzydUla 2, odcinek 96: Marek przy Paulinie ujawni kulisy rozwodu z Ulą

2021-03-03 11:39 Małgorzata Pala
BrzydUla 2, odcinek 96: Marek przy Paulinie ujawni kulisy rozwodu z Ulą
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 96: Marek przy Paulinie ujawni kulisy rozwodu z Ulą

W 96 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) wygada się przed Pauliną (Maja Hirsch) o kulisach jego rozwodu z Ulą (Julia Kamińska)! Febo wtargnie na spotkanie Dobrzańskiego z mecenasem Ficem (Michał Sitarski) i usłyszy bardzo ciekawe nowinki. Marek będzie zdecydowany na wysłanie żonie pozwu, ale czy wykorzysta fakt zdrady i będzie w sądzie walczył o dzieci i zostawi Cieplak z niczym? Paulina w 96 odcinku "BrzydUla 2" domyśli się, że mężczyzna zostawia Ulę dla kogoś innego!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 96 - środa, 4.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 96 odcinku "BrzydUla 2" Paulina coraz bardziej będzie wtrącać się w prywatne sprawy Marka. Febo chyba nigdy nie pogodziła się do końca z tym, że mężczyzna ja zostawił. W 96 odcinku "BrzydUla 2" podejrzliwa Paula wtargnie na spotkanie byłego narzeczonego z mecenasem Ficem. Dobrzański nie chcąc dopuścić, by kobieta dowiedziała się o przetargach z ministrem, zacznie odwracać temat na swoje prywatne sprawy i postanowi udawać, że rozmawia z Ficem głównie o rozwodzie z Ulą.

- No cóż, pozostaje nam tylko poprawić pozew, chyba że coś się zmieniło w tej kwestii... - zacznie mecenas.

- Nie, nie, absolutnie nic się nie zmieniło, tylko że są teraz na wakacjach i nie chciałbym robić jej takiej niespodzianki... - powie Marek.

- Taki dobry z niego człowiek. Taki mądry, wrażliwy, wyrozumiały - Paulina zacznie wychwalać byłego partnera. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek zastraszy Artura. Kochanek Uli nie będzie miał żadnych szans

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Paulina w 96 odcinku "BrzydUla 2" zrozumie, że rozwód Uli i Marka jest pewny i nie będzie odbywał się w przyjemnej atmosferze. Marek nie działa agresywnie, ale z pewnością Uli nie pomoże fakt, że to ona zdradziła męża z Arturem (Karol Pocheć). 

- Zarządzamy teraz z Markiem wspólnie, więc proszę uznać, że co mówi pan jemu, mówi pan również mnie - powie Paulina, a mecenas Fic zaproponuje jej swoją wizytówkę, ale Marek nie dopuści, by Febo miała jego numer. 

- No chyba że... Państwo się będziecie rozwodzić za parę lat, to wtedy się przyda wizytóweczka... Przepraszam, głupi żart. No bo pan Marek się rozwodzi z Panią Urszulą, a ja zrozumiałem, że państwo są jakby... - zacznie się plątać Fic.

- Tak pan zrozumiał? - zdziwi się Paulina. 

- Tak uznałem...

Przeczytaj: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

W 96 odcinku "BrzydUla 2" Marek znajdzie się w niekomfortowej sytuacji. Zacznie tłumaczyć mecenasowi sytuację jego rozwodu z Ulą i niedoszłego małżeństwa z Pauliną.

- Byliśmy z Paulą parą, dawno temu... Ula... - zacznie Marek, ale Febo nie pozwoli mu skończyć. 

- To dla niej zostawił mnie, a teraz to już nie wiadomo dla kogo ją... - powie Paulina. 

Sytuacja w "BrzydUla 2" będzie żenująca, a na dodatek Paulina zasugeruje, że Dobrzański zostawia żonę dla kogoś innego! Nawet mecenas Fic z trudem rozezna się w tym rozgardiaszu. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze