BrzydUla 2, odcinek 94: Marek nie poradzi sobie bez Uli i dzieci po bolesnym rozstaniu

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 94: Marek nie poradzi sobie bez Uli i dzieci po bolesnym rozstaniu

BrzydUla 2, odcinek 94: Marek nie poradzi sobie bez Uli i dzieci po bolesnym rozstaniu

2021-03-01 14:04

W 94 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) boleśnie przyjmie rozstanie z Ulą (Julia Kamińska). Nie przywykł do życia samemu, a żona zostawi go na pastwę losu i zbuntowanych pracowników F&D. Szybko okaże się, że Marek z "BrzydUla 2" nie może się odnaleźć po rozstaniu z żoną, zaniedba dom i pracę. Wiele wskazuje na to, że pogrąży i tak już koszmarną sytuację firmy, a może i nawet siebie samego! Dobrzański zwariuje bez Uli i dzieci!

"BrzydUla" 2 odcinek 94 - poniedziałek, 1.03.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 94 odcinku "BrzydUla 2" Marek ostatecznie pożegna Ulę i dzieciaki. Wylecą bez niego na wakacje go Grecji, a on zostanie całkiem sam. Chociaż przez dłuższy czas utrzymywał, że nie ma siły oglądać żony, która zdradziła go z Arturem (Karol Pocheć), tak po jej wyjeździe okaże się, że nie jest tak łatwo wszystko robić samemu. Marek i Ula w 94 odcinku "BrzydUla 2" pożegnają się, a Dobrzańska skoczy mężowi w ramiona. 

- Mamo, to tylko dziesięć dni, nie całe życie - podsumuje Kuba (Jakub Rutkowski), kiedy Ula nie będzie mogła oderwać się od męża. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2398: Bruno wyjawi Amelii mroczną tajemnicę! Zmrozi matce krew w żyłach - ZDJĘCIA

Brzydula 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek rozstaną się! Paulina Febo zajmie miejsce Uli u boku męża

Marek w 94 odcinku "BrzydUla 2" zostanie całkiem sam. Usiądzie w pustym domu i widać będzie, że dobija go cała sytuacja. Zacznie oglądać rzeczy należące do żony i dzieci. Rodzina zostawi przed wyjazdem totalny chaos i bałagan, ale załamany Dobrzański się tym nie przejmie! Spojrzy na brudny dom, pełen poprzestawianych rzeczy i po prostu wyjdzie do pracy. W F&D nie zdoła jednak zapomnieć o kłopotach, bo pracownicy firmy zbuntują się i zażądają wyjaśnień. To Sebastian (Łukasz Garlicki) przekaże Markowi, że sytuacja w pracy jest naprawdę zła. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3 sezon. Dramat w rodzinie Stanisława i Andzi. Tego nikt się nie spodziewał - ZWIASTUN

W 94 odcinku "BrzydUla 2" Marek rzuci się w wir pracy, bo nie będzie mógł myśleć o tym, że rozstał się z rodziną. Na domiar złego Paulina (Maja Hirsch) będzie próbowała zbliżyć się do byłego narzeczonego pod nieobecność Uli. Zatargi z ministrem i szemrane interesy również nie polepszą samopoczucia Dobrzańskiego. To wszystko sprawi, że w 94 odcinku "BrzydUla 2" Marek nie będzie miał siły i pogubi się w swoich sprawach.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze