BrzydUla 2, odcinek 88: Ula i Marek dostaną pogróżki od ministra! Rozpęta się niezła afera po wygranym przetargu - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 88: Ula i Marek dostaną pogróżki od ministra! Rozpęta się niezła afera po wygranym przetargu - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 88: Ula i Marek dostaną pogróżki od ministra! Rozpęta się niezła afera po wygranym przetargu - ZWIASTUN

2021-02-19 9:10

W 88 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) znajdą się w ogromnym niebezpieczeństwie! Wszystkiemu winna Violetta (Małgorzata Socha). Bo to ona wygra ustawiony przez ministra Biodro (Dariusz Błażejewski) przetarg, o który przekrętem walczył pan Hu (Nam Bui Ngoc). Spotkanie Dobrzańskich z ministrem w rządowej limuzynie w 88 odcinku "BrzydUli" odsłoni kulisy interesów Hu. Niestety Ula i Marek przekonają się na własnej skórze czym są pogróżki ze strony wpływowego człowieka. Co będzie im groziło? Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 88 - piątek, 19.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Chwile grozy w 88 odcinku "BrzydUli" przeżyje Ula, która odbierze telefon od Marka i usłyszy w słuchawce, że jej mąż siedzi w samochodzie z podejrzanym ministrem. Natychmiast wybiegnie z kancelarii mecenasa Fica (Mariusz Sitarski) i wpakuje się do limuzyny, którą śledziła ją i Violettę. Na miejscu pasażera zobaczy Marka rozmawiającego z ministrem! Polityk w 88 odcinku "BrzydUli" poprosi Dobrzańskich, żeby przekazali wiadomość dla pani Hu! - Właśnie tłumaczyłem panu Markowi, że chciałem tylko pogratulować pani Violetcie Hu i państwu również, bo rozumiem, że państwo również w tym projekcie partycypują? - zapyta minister, choć będzie miał pewność, że właściciele F&D to wspólnicy Violetty Hu.

- My współpracujemy z panią Violettą... - odpowie Marek. W 88 odcinku "BrzydUli" minister będzie chciał wyciągnąć z nim gdzie jest pan Hu, bo nagle zerwał z nim kontakt i unika jego telefonów. - Panie Marku, niech pan jej także przekaże, że nie ma się czego bać...

- A dlaczego miałaby się bać? - Ula w 88 odcinku "BrzydUli" będzie przerażona słowami ministra. - Bardzo jej pomogłem w tym interesie. I wierzę, że znajdzie sposób, żebym nie czuł się oszukany - wyjaśni minister, żądając łapówki od Kubasińskiej. 

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 94: Marek zostanie sam! Ula zabierze dzieci i wyjedzie z dala od męża

W 88 odcinku "BrzydUli" dla Uli i Marka stanie się jasne, że przez kontakty z Violettą wpakowali się w niezłe kłopoty. - On chyba chce łapówkę od Violetty...- zauważy Dobrzański. - Czyli Hu mu jej nie dał... - doda Ula. - I teraz to już na pewno jej nie da! - I Violetta też nie... Marek, on nam chyba trochę groził. Powinniśmy zadzwonić na policję...- Powinniśmy wtedy. Teraz jest już trochę za późno. Wyjdzie na to, że Violetta kombinuje z ministrem. Narobimy jej tylko problemów - Marek w 88 odcinku "BrzydUli" nie będzie wiedział co robić.

Jednak Ula w 88 odcinku "BrzydUli" wpadnie na pewien pomysł. A przetarg z ministrem stanie się szansą także na uratowanie F&D przed bankructwem. - Teraz to Violka będzie musiała zrealizować to zamówienie... Nie ma wyjścia! Pomożemy jej... To będzie najuczciwiej i najlepiej zrealizowane zamówienie!

W 88 odcinku "BrzydUli" Dobrzańscy przekażą Violetcie wiadomość od ministra. W międzyczasie zadzwoni do niej Gośka Poznachowska (Aleksandra Kisio). Będzie w beznadziejnej sytuacji i zacznie błagać koleżankę o pomoc. Okaże się, że nowa pani Hu została z niczym po tym jak podszywała się pod Violettę. Bo milioner z Chin wyjechał! 

Ula i Marek w 88 odcinku "BrzydUli" będą liczyli, że Gośka złoży zeznania obciążające Hu. To w końcu oszust, więc prokuratura powinna oczyścić Marka z zarzutów próby kradzież Hu. Niestety mecenas Fic uzmysłowi wszystkim, że biznesmen jest już poza Polską, a wraz z nim szansa na połowę majątku. Violetta dostanie zapaści. Nagle poczuje się bardzo… nie bogata. Jakby Hu puścił ją w skarpetkach. 

Zdesperowana Violetta w 88 odcinku "BrzydUli" pomyśli nawet, jak odzyskać względy męża, żeby dobrać się do jego majątku. Ula wybije jej z głowy ten pomysł. Uspokoi ją i oznajmi, że jeszcze nie wszystko stracone… Wpadnie na pomysł, by zamówienie dla ministra jako podwykonawca realizowała firma F&D. - 2 mln par skarpet dla wojsko obrony terytorialnej! - wyjaśni Ula. A to oczywiście wiąże się z ogromnymi pieniędzmi.

Marek w 88 odcinku "BrzydUli" będzie pod wrażeniem działań Uli. Widzi, że z jej pomocą, F&D ma szansę wyjść na prostą. Powoli uświadomi sobie, że jego pomoc nie jest już dłużej potrzebna – ani w firmie, ani w domu! Z kolei Sebastian zachęci go, żeby ratował swoje małżeństwo!

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 93: Marek przyłapie Ulę z kochankiem Arturem! Nigdy więcej nie zobaczy dzieci - ZDJĘCIA

BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), minister Biodro (Dariusz Błażejewski)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), minister Biodro (Dariusz Błażejewski)
BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze