BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska), Iza (Dominika Kluźniak), Waldek (Michał Gadomski)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 88. Ula (Julia Kamińska), Ela (Katarzyna Zielińska-Jaworska), Iza (Dominika Kluźniak), Waldek (Michał Gadomski)

BrzydUla 2, odcinek 88 - opis, streszczenie: Ula wpada na pomysł jak ratować firmę! Składa pracownikom zaskakującą propozycję - ZWIASTUN

2021-02-19 9:28

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 88 w piątek, 19.02.2021, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 88 streszczenie. Ula wybiega z kancelarii Fica i wsiada do samochodu, który wcześniej śledził ją i Violettę. Okazuje się, że na miejscu pasażera siedzi Marek i prowadzi rozmowy z ministrem. Polityk prosi Dobrzańskich, żeby przekazali wiadomość dla pani Hu. Wkrótce do Violi dzwoni też Gośka i błaga ją o pomoc. Bożenka bez powodzenia stara się dostać do mieszkania Adama.

W końcu wzywa policję. Paulina, która dokonała szokującego odkrycia wśród rzeczy Francesca, chce, by Włoch jak najszybciej opuścił dom jej i Aleksa. Dobrzańscy liczą, że Gośka złoży zeznania obciążające pana Hu. Fic uzmysławia wszystkim, że biznesmen jest już poza Polską. Na wieść o tym Violetta dostaje zapaści. Ula nie traci zimnej krwi. Wkrótce dzwoni do Ani z zaskakującą propozycją. Marek jest pod wrażeniem działań żony. Sebastian zachęca przyjaciela, żeby ratował swoje małżeństwo. Dla niego jednak najważniejsze są dzieci.

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone
Najnowsze

Materiał sponsorowany