BrzydUla 2, odcinek 85: Marek wykończony przez zmowę Pauliny i Aleksa. Wbiją mu nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 85: Marek wykończony przez zmowę Pauliny i Aleksa. Wbiją mu nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie

BrzydUla 2, odcinek 85: Marek wykończony przez zmowę Pauliny i Aleksa. Wbiją mu nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie

2021-02-16 12:57

W 85 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) nie przewidzi co szykuje się za jego plecami! Wkrótce Paulina (Maja Hirsch) i Aleks (Mariusz Zaniewski) wbiją mu nóż w plecy! Mściwe rodzeństwo Febo uknuje plan zniszczenia Dobrzańskiego. Odkąd Paulina obejmie fotel prezesa w F&D, Ula (Julia Kamińska) i jej mąż będą myśleli, że kobieta z nimi współpracuje. Może i by tak było, ale w 85 odcinku "BrzydUla 2" do akcji wkroczy niebezpieczny Aleks i pokaże na co go stać. Marek ma już pakować walizki do więzienia?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 85 - wtorek, 16.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 85 odcinku "BrzydUla 2" Paulina, jako nowy prezes F&D spróbuje zapoznać się z planem naprawczym firmy, przygotowanym przez Ulę. 

- Co to jest? - spyta Aleks patrząc na stertę papierów.

- Wypłaty pracowników, patrzę ile kto zarabia - odpowie Paulina.

- Po co? Żeby się z nich pośmiać? (...) Z kim ja teraz rozmawiam? Z Ulą? Z Markiem? My to my, a firma, to oni! - Febo się wścieknie. 

Aleks w "BrzydUla 2" zauważy, że siostra chce pomóc Dobrzańskim, a ostatnie czego on potrzebuje, to Marek, który uniknął kłopotów. Szybko przekabaci Paulinę na swoją stronę i przygotuje plan zniszczenia niedoszłego szwagra. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2394: Śmiertelna choroba połączy Iwonę z Markiem. Wrócą do siebie w obliczu tragedii?

Brzydula 2 ZWIASTUN. Marek wreszcie przyzna dlaczego nie wybaczy Uli zdrady! Ich życie będzie zagrożone

W 85 odcinku "BrzydUla 2" Aleks namówi siostrę do zniszczenia Marka. Zauważy, że przesadził naskakując na Paulinę, więc od razu zmieni taktykę.

- Jeżeli chcesz dać Dobrzańskim kilka tygodni więcej, na wprowadzenie ich cudownego planu ratującego firmę, to bene! Jesteś prezeską, musisz znać wszystkie opcje, tylko obiecaj mi jedno. jeżeli już zrozumiesz, że to jest stracona sprawa, bo tak będzie, to nie wahaj się. Odłóż na bok sentymenty i wyciśnij z tej firmy pieniądze, które nam się należą - podejdzie Aleks Paulinę. 

- Oczywiście, że się należą. Jeżeli nie odzyskamy ich pracą, to ciach ciach, nie ma F&D - Paulina w "BrzydUla 2" wskaże ruchem ręki, że jest gotowa zniszczyć Ulę i Marka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1570: To ona zastąpi Janka! Zrobi w Lipnicy rewolucję i zniszczy Sonię

Aleks z "BrzydUla 2" dopnie swego. Mściwi Febo poczekają, aż Ula i Marek im zaufają. Dobrzańscy będą przekonani, że Paulina pomoże firmie wyjść z kryzysu, tymczasem ona doprowadzi ich na dno, byle odzyskać swoje pieniądze. Dobrzańscy od jakiegoś czasu mają potężnego pecha co do wchodzenia we współprace, a zapowiada się, że będzie tylko gorzej. Aleks dobrze wie jak podejść siostrę, a nie raz pokazał, że nie cofnie się przed niczym. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze