BrzydUla 2, odcinek 8: Sebastian dowie się o podwójnym życiu Marka. On i Nadia przestaną kryć się z uczuciami

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 8: Sebastian dowie się o podwójnym życiu Marka. On i Nadia przestaną kryć się z uczuciami

BrzydUla 2, odcinek 8: Sebastian dowie się o podwójnym życiu Marka. On i Nadia przestaną kryć się z uczuciami

2020-10-14 15:10

W 8 odcinku "BrzydUli" 2, to Sebastian (Łukasz Garlicki) będzie pierwszą osobą, która odkryje podwójne życie Marka (Filip Bobek)! On i Nadia (Magdalena Koleśnik) do tej pory w ukryciu rzucali sobie przeciągłe spojrzenia i czułe słówka, ale w pewnym momencie przestaną się pilnować. Ich intymną rozmowę podsłucha Seba. W 8 odcinku "BrzydUli" 2 Olszański będzie w szoku, bo do tej pory Marek wręcz chwalił się miłosnymi podbojami. Dlaczego nawet przed nim ukrył Nadię? Czy Seba doniesie Uli na kumpla, skoro w najnowszym sezonie z nią też się zaprzyjaźnił?

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 8 - środa, 14.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7

W 8 odcinku "BrzydUli" 2 Ula nadal pozostanie w domu z dziećmi. Szczególnie, że Kuba (Jakub Rutkowski) dopiero co miał poważny atak astmy. Marek również przejął się zdrowiem syna, ale chwilę po wydarzeniu wrócił do pracy, aby domykać projekt biznesu z Violettą (Małgorzata Socha). W 8 odcinku "BrzydUli" 2 Nadia namówi szefa, aby wyłudził od Violetty jak największą sumę. Marek pójdzie za jej radą. 

- Z Ulką by to nie przeszło, wiesz? - Skwituje swoją żonę i jej uczciwość. 

- Świetnie się składa, że jej tutaj z nami nie ma. - Podsumuje asystentka w 8 odcinku "BrzydUli" 2.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak - ZDJĘCIA

W 8 odcinku "BrzydUli" 2 Nadia i Marek trochę się zapomną. Dotąd ukrywali łączące ich relacje przed pracownikami, a zawłaszcza przed Ulą. Ta jednak coraz bardziej będzie się domyślać, że coś jest nie w porządku. Niczego nieświadomy Sebastian natomiast, odkryje prawdę. Marek zdenerwuje się na Nadię i wtedy wyjdzie na jaw cała prawda o Dorzańskim.

- Marek, nie wściekaj się na mnie. To nie ja prowadzę podwójne życie i nie ja oszukuję swoją żonę. Przyznaj się jej do wszystkiego. Ulży ci. - Powie wściekła kobieta w 8 odcinku "BrzydUli" 2.

W 8 odcinku "BrzydUli" 2 Sebastian dozna szoku. Nie będzie wiedział co zrobić z usłyszanymi informacjami. Tym bardziej, że odwrotnie do sytuacji sprzed lat, teraz naprawdę lubi Ulę, Nie będzie mógł zrozumieć, że Marek ukrywa przed nim podwójne życie, skoro zawsze dzielili się miłosnymi podbojami. W 8 odcinku "BrzydUli" 2 zrozumie, że sekret Marka musi być jeszcze bardziej skomplikowany, niż sobie to wyobraża. Czy pójdzie z informacjami do Uli? Tego dowiemy się już wkrótce. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze