BrzydUla 2, odcinek 79: Marek wyprze się dziecka Uli. Zostanie samotną matką bez niczego?

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 79: Marek wyprze się dziecka Uli. Zostanie samotną matką bez niczego?

BrzydUla 2, odcinek 79: Marek wyprze się dziecka Uli. Zostanie samotną matką bez niczego?

2021-02-05 17:02

W 79 odcinku „BrzydUla 2” Ula (Julia Kamińska) będzie myślała, że jest w ciąży! Test nie da jednoznacznej odpowiedzi, więc Dobrzańska pójdzie na badania. Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) urządzą w domu fiestę na cześć nowej siostry lub brata. Tylko Marek (Filip Bobek) w 79 odcinku „BrzydUla 2” wyjdzie z siebie, bo przecież domyśli się, że to dziecko Artura (Karol Pocheć)! Wyprze się Uli i jej dziecka i zostawi ich z niczym!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 79 - piątek, 5.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ciąża Uli w „BrzydUla 2” zaszokowała wszystkich, a najbardziej ją samą. Zdradzając Marka nigdy nie przypuszczałaby, że może zajść w ciąże z kochankiem! Ten jeden jedyny seks, pod wpływem silnych emocji, może zawarzyć na całym jej życiu. O ile Dobrzański może i mógłby wybaczyć zdradę żonie, tak trudno sobie wyobrazić, że miałby wychowywać cudze dziecko i traktować jak swoje. Szczególnie, że narodzi się ze zdrady… Jak się okaże w 79 odcinku „BrzydUla 2” Marek podejmie decyzję, że odsuwa się od Uli i jej kłopotów. Dobrzańska oniemieje!

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 87: Marek zostanie z dziećmi bez Uli. Odbierze wstrząsający telefon od żony. Zrobi się niebezpiecznie

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

W 79 odcinku „BrzydUla 2” Ula zrobi badania, bo test ciążowy okazał się niewystarczający. Przyjdzie do F&D i spróbuje porozmawiać z mężem.

- Przyszły wyniki… - zacznie rozmowę Ula.

- To nie jest dobry moment. Najpierw zajmiemy się sprawą błahą, po której być może twoje dzieci nie będą miały co jeść, a ja być może wyląduję w więzieniu, a potem wrócimy do twojej, ważniejszej sprawy – urwie temat Marek.

- Uważasz, że to co między nami jest nieważne?

- Było najważniejsze…. – Dobrzański podkreśli czas przeszły i znów spróbuje zakończyć rozmowę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1565: Dramat Szymka. Zachoruje po rozstaniu Izy z Marcinem - WIDEO

Ula w 79 odcinku „BrzydUla 2” Ula nie da za wygraną i postanowi za wszelką cenę przegadać Marka, ale ten będzie już zdecydowany. Chce się odciąć od żony i jej ewentualnej ciąży.

- Marek…

- Nie, ja nie chcę znać twoich wyników. Waszych wyników!

- Są negatywne, nie jestem w ciąży

- Ok, dziękuję za informację, co dalej?

- Nie wiem, ty mi powiedz

- Dalej musimy zaplanować nasze rozstanie. Musimy pomyśleć jak przygotować na to dzieci. Musimy przejść przez to piekło, musimy zrobić to spokojnie i rozsądnie, żeby zaoszczędzić… Wszystkiego co się da. Nic dobrego nas już nie czeka – podsumuje Marek w 79 odcinku „BrzydUla 2”, a Ula ledwo nie zemdleje.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze