BrzydUla 2, odcinek 78: Marek dowie się o ciąży Uli. To będzie dla niego wstrząs, bo nie on jest ojcem - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 78: Marek dowie się o ciąży Uli. To będzie dla niego wstrząs, bo nie on jest ojcem - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 78: Marek dowie się o ciąży Uli. Nie zniesie, że to nie jego dziecko - ZWIASTUN

2021-02-04 20:20

W 78 odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) pozna tajemnicę Uli (Julia Kamińska) o ciąży! Choć ona sama dopiero pójdzie na badania krwi, bo negatywny wynik testu ciążowego nie rozwieje jej wątpliwości, to wieść o kolejnym dziecku w rodzinie Dobrzańskich szybko się rozniesie. To dzieci Uli i Marka w 78 odcinku "BrzydUli" zaczną szaleć z radości i krzyczeć przy rodzicach o ciąży! Jak zareaguje Marek? To będzie dla niego wstrząs! Bo zrozumie, że ciąża Uli to efekt jej zdrady z Arturem (Karol Pocheć). Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 78 - czwartek, 4.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 78 odcinku "BrzydUli" Ula wróci do domu z badań krwi w przychodni gdzie pracuje Artur i będzie musiała wytłumaczyć się dzieciom z porannej nieobecności, Marek za to bardzo chciałby wiedzieć, gdzie jego żona była w nocy kiedy uciekła z domu bez słowa wyjaśnienia. - Gdzie byłaś? - zapyta dociekliwa Julka. - Nigdzie... - wykręci się Ula, ale rezolutna 8-latka nie da za wygraną. - Nie można być nigdzie!- To jest akurat prawda... Pisałam, że zaraz wracam - wyjaśni mężowi Ula, lecz jemu w 78 odcinku "BrzydUli" o to nie wystarczy. - Ja nie wiem co to znaczy "zaraz". Nie wiem dokąd wychodzisz, kiedy wrócisz... Ja zaraz wychodzę, Aleks czeka na odpowiedź!- Przecież ja też jadę!

Wreszcie w 78 odcinku "BrzydUli" Ula, przyparta do muru, wyjaśni dzieciom, że była w przychodni, ale ukryje prawdziwy powód swojej wizyty. Dla Marka przychodnia będzie łączyła się jednoznacznie z kochankiem żony, pediatrą, który leczy ich dzieci. - Byłam w przychodni...- U wujka Artura? - zapyta Kuba, a Ula od razu zaprzeczy, żeby nie prowokować Marka. - Nie, skąd!- Coś ci jest? - Nic mi nie jest, kontrolnie byłam... - zapewni wszystkich.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula nie będzie w ciąży z Arturem! Zdradzony Marek i tak zażąda rozwodu - ZWIASTUN

W drodze do pracy w 78 odcinku "BrzydUli" Dobrzańscy będą próbowali kolejny raz na spokojnie porozmawiać. - OK, jestem gotowa - Ula zacznie pierwsza, żeby dać Markowi sygnał, że nie mogą dłużej żyć obok siebie, unikając ważnych tematów. - O nas, czy o firmie? - Najpierw o nas! To jest nie do zniesienia...- I tutaj przyznam ci rację...- Nie możemy się ciągle mijać, wymyślać wymówek, udawać... Trzeba to w końcu wyjaśnić!- Myślisz, że da się coś w ogóle wyjaśnić? - Tak, można się przynajmniej wysłuchać, szczere, bez tajemnic...

- O niczym innym nie marzę. To może zacznij, najlepiej od tego, gdzie byłaś wczoraj w nocy - zapyta wzburzony Marek w 78 odcinku "BrzydUli". Ale przerwie im telefon od Maćka (Krzysztof Czeczot), spanikowanego, bo znajdzie test ciążowy w koszu na śmieci. Ula spróbuje uspokoić przyjaciela i przekonać, że jego żona Ania (Monika Fronczek), ale nie będzie mogła swobodnie rozmawiać w obecności Marka. Dla Dobrzańskiego oznacza to jedno – kolejne kłamstwa i tajemnice żony.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 80: Ula i Marek decydują się na rozwód. Smutny koniec ostatniej rozmowy Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Po powrocie do domu w 78 odcinku "BrzydUli" Ula i Marek znów zejdą na temat kryzysu w ich małżeństwie i jej zdrady, która była konsekwencją tego, że odwrócił się od żony i zaczął mieć swoje sekrety. - Poczekaj, nie denerwuj się, ale nie byłeś wobec mnie w porządku...- Ja się nie denerwuję- Od dłuższego czasu...- Wiem - przyzna się Marek. - Po prostu chcę, żebyś to wziął pod uwagę i postawił się w mojej sytuacji...- A ty w mojej!- Dobrze, ja często stawiam się w twojej, bo po prostu...- Bo? Ja chcę to zrozumieć!- Ja też... - zapewni Ula.  I kiedy w 78 odcinku "BrzydUli" pojawi się cień nadziei, że Ula i Marek się pogodzą ich dzieci wszystko zepsują. Bo Julka i Kuba znajdą test ciążowy i będą pewni, że mama jest znów w ciąży. - To chłopiec czy dziewczynka? - zapyta ją od progu uratowany syn. A Julka czule przytuli się do brzucha Uli. - Mama jest w ciąży! - krzyknie Kuba, a Marka aż sparaliżuje. Kiedy dowie się o ciąży Uli w 78 odcinku "BrzydUli" będzie pewny, że to dziecko Artura!

BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 78. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2, odc. 78: Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek), Julka (Maria Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski)

i

Autor: x-news
Najnowsze