BrzydUla 2, odcinek 78: Ciąża Uli doprowadzi Maćka do paniki. Tylko on pozna prawdę o ojcu dziecka

i

Autor: player BrzydUla 2, odcinek 78: Ciąża Uli doprowadzi Maćka do paniki. Tylko on pozna prawdę o ojcu dziecka

BrzydUla 2, odcinek 78: Ciąża Uli doprowadzi Maćka do paniki. Tylko on pozna prawdę o ojcu dziecka

W 78 odcinku "BrzydUli" 2 na wieść o ciąży Uli (Julia Kamińska) mąż jej przyjaciółki Ani (Monika Fronczek) wpadnie w panikę! Maciek (Krzysztof Czeczot) znajdzie w domu test ciążowy i kompletnie niewtajemniczony w sprawę, zacznie podejrzewać, że został ojcem... Rozmowa telefoniczna z Ulą niespecjalnie go uspokoi, bo Ula będzie mówiła półsłówkami, mają tuż obok Marka. W końcu jednak to właśnie mąż Ani jako pierwszy pozna prawdę w 78 odcinku 2 sezonu "BrzydUli" o tym, kim jest ojciec dziecka Uli!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 77 - środa, 3.02.2021, o godz. 20 w TVN7

W 78 odcinku serialu "BrzydUla" 2 ciąża Uli przestanie być tajemnicą. Ucieczka w środku nocy do Ani, aby w tajemnicy przed mężem zrobić test, będzie miała swoje konsekwencje już o poranku. Ula nie tylko bladym świtem pobiegnie do lekarza sprawdzić, czy test ciążowy nie kłamał - opakowanie po nim znajdzie kilka osób...

Pierwszy w 78 odcinku "BrzydUli" 2 będzie Maciek, który w przypadkiem odkryje w domu test ciążowy. Mąż Ani wpadnie w panikę i po usłyszeniu wyjaśnień od żony natychmiast zadzwoni do Uli. Czy wyzna mu prawdę, mając Marka tuż obok?

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1563: Paweł skatowany przez brata! Pobiją go bandyci, których naśle kochanka Piotrka

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ostra awantura Uli i Marka. Nie wytrzyma kiedy wypomni jej zdradę z lekarzem

Maciek i Ania towarzyszą Uli w trudnych chwilach od dawna. Po wypadku pomagali jej w opiece nad Antosiem (Szymon/Wojtek Gmerek), a w 57 odcinku serialu to właśni im przyznała się do zdrady Marka z Arturem (Karol Pocheć). Wygląda na to, że w 78 odcinku "BrzydUli" 2 Maciek i Ania jako pierwsi dowiedzą się o skutkach tamtej nocy...

Opakowanie po teście ciążowym w domu Dobrzańskich w 78 odcinku "BrzydUli" później znajdzie jeszcze macocha (Dorota Pomykała) Uli, a w finale dobiorą się to tej "zabawki" dzieci. W dodatku ucieszą się, że będą mieli nową siostrę albo brata!

Ukrywanie ciąży doprowadzi do tego, że Marek w 78 odcinku "BrzydUli" zacznie znów podejrzewać żonę o zdradę - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ. Czy Ania i Maciek po raz kolejny pomogą Uli poskładać rodzinę i ułożyć życie z Markiem na nowo?  

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2374: Julita pozbędzie się córki dla kochanka! Józek wychowa Julcię z inną

Najnowsze