BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży? Pójdzie na badania do Artura! Kochanek dowie się pierwszy o dziecku - ZWIASTUN

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży? Pójdzie na badania do Artura! Kochanek dowie się pierwszy o dziecku - ZWIASTUN

BrzydUla 2, odcinek 77: Ula w ciąży? Pójdzie na badania do Artura! Kochanek dowie się pierwszy o dziecku - ZWIASTUN

2021-02-02 20:23

W 77 odcinku serialu "BrzydUli" 2 nUla (Julia Kamińska) spanikuje na samą myśl, że może być w ciąży, bo stanie się jasne, że ojcem jej dziecka nie jest Marek (Filip Bobek), tylko Artur (Karol Pocheć)! Wynik testu ciążowego nie będzie jednoznaczny, okres wciąż będzie się spóźniał, więc postanowi zrobić badania krwi. Pechowo w przychodni natknie się na byłego kochanka, z którym spędziła tylko jedną noc. Nie przyzna się Arturowi, że może być w ciąży, ale w 77 odcinku "BrzydUli" lekarz i tak się dowie, że Ula spodziewa się czwartego dziecka. Zobaczcie ZWIASTUN.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 77 - środa, 3.02.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Ciąża Uli w "BrzydUli" na zawsze rozdzieli ją z Markiem, bo to przecież skutek małżeńskiej zdrady! W 77 odcinku "BrzydUli" Ula będzie panikowała na samą myśl, że znów zostanie matką, że urodzi dziecko kochanka. Co prawda wynik testu ciążowego będzie negatywny, ale przyjaciółka Ania (Monika Fronczek) uprzedzi jej, że brak okresu to zły znak. Jedyną szansą dla Uli na odzyskanie względnego spokoju będą badania krwi. Dlatego wczesnym rankiem w 77 odcinku "BrzydUli" wymknie się z domu zostawiając Markowi dzieci i liścik, że musi coś załatwić.

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 77: Ula pokaże Markowi test ciążowy! Oszaleje ze szczęścia na wieść o dziecku - ZWIASTUN

Los jednak okrutnie zakpi z Uli w 77 odcinku "BrzydUli", bo na pobieraniu krwi w gabinecie pielęgniarek natknie się na Artura. Lekarz dzieci Dobrzańskich zaniepokoi się nagłą wizytą kochanki w przychodni. Ula szybko się wykręci od odpowiedzi na pytanie co jej jest. Wspomni tylko o badaniu liczby krwinek. Pożegna się, żeby Artur nic nie podejrzewał.

Niestety w 77 odcinku "BrzydUli" bardziej rozmowna będzie pielęgniarka. To ona powie doktorowi Szczęsnemu, że Ula może być znów w ciąży.- Dopiero co urodziła trzecie dziecko! Chyba idą z mężem na rekord - zakpi, a Artura sparaliżuje strach na samą myśl, że to on może być ojcem, a nie Marek.

BrzydUla 2 ZWIASTUN odcinków 75-79. Ula w ciąży z Arturem?! Marek zażąda rozwodu

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula nie będzie w ciąży z Arturem! Zdradzony Marek i tak zażąda rozwodu - ZWIASTUN

Kochanek Uli w 77 odcinku "BrzydUli" pierwszy dowie się o kolejnym dziecku Dobrzańskiej, jeśli oczywiście ciąża się potwierdzi. Pediatra będzie miał bowiem dostęp do jej wyników, zanim Ula je pozna. Objawy wskazujące na ciążę Uli wydają się lekarzowi mocno podejrzane. Wkrótce potem Artur uprzedzi ją, że może być poważnie chora.

BrzydUla 2 odc. 77. Artur Szczęsny (Karol Pocheć)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 77. Artur Szczęsny (Karol Pocheć)
BrzydUla 2 sezon odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 sezon odc. 77. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Najnowsze