BrzydUla 2, odcinek 56: Marek straci przytomność! Koszmarny finał ucieczki Dobrzańskiego ze szpitala

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 56: Marek straci przytomność! Koszmarny finał ucieczki Dobrzańskiego ze szpitala

BrzydUla 2, odcinek 56: Marek straci przytomność! Koszmarny finał ucieczki Dobrzańskiego ze szpitala

2021-01-04 8:26

W 56 odcinku serialu "BrzydUla" Marek (Filip Bobek) zemdleje w firmie F&D po tym jak uciekł ze szpitala! Nie dotrze nawet do biura kiedy nagle straci przytomność. Opadnie z sił na widok Aleksa Febo (Mariusz Zaniewski), który pod jego nieobecność zaprowadzi swoje porządki. Po nagłym omdleniu Marek w 56 odcinku "BrzydUli" 2 przekona się na własne oczy jakie spustoszenie w firmie zrobił jego wspólnik. Sytuację będzie musiała ratować Ula (Julia Kamińska), która wypędzi męża z biura!

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 56 - poniedziałek, 4.01.2021, o godz. 20 w TVN7

Ucieczka Marka ze szpitala w 56 odcinku "BrzydUli" będzie miała dramatyczny finał! Czekają na windę Dobrzańskiemu nagle zakręci się w głowie. Żeby nie upaść na podłogę odruchowo złapie się za ścianę. A to wszystko na oczach przerażonego ochroniarza Władka (Michał Gadomski), który będzie chciał od razu wezwać do szefa pogotowie ratunkowe. Jednak Marek odmówi. Będzie zdeterminowany, żeby w 56 odcinku "BrzydUli" dowiedzieć się co tak naprawdę dzieje się w firmie i jak daleko posunął się Aleks!

Patrz też: BrzydUla 2, odcinek 65: Ula i Marek pogodzą się? Dojdzie do tragedii w domu Dobrzańskich - ZDJĘCIA

Tymczasem Ula w 56 odcinku "BrzydUli" Ula poprosi Febo o czas do opracowania strategii jak ocalić F&D przed upadkiem. Będzie potrzebowała chwili, żeby zorientować się w sprawach firmy i wymyślić sposób na jej ratowanie. Alex, nie mając wyjścia, zgodzi się. Z drugiej strony poczuje, jak pętla zaciska mu się na szyi. Wychodząc z biura minie Marka, lecz go nie zauważy.

A kiedy w 56 odcinku "BrzydUli" osłabiony Marek dotrze do firmy zorientuje się, że jest naprawdę źle. Bo Alex wprowadzi swoje rządy - zwolni niektórych pracowników, by zatrudnić nowych. W szpitalu u Marka zjawi się z kolei Paulina (Maja Hirsch) z bukietem kwiatów. Przestraszona odkryje że łóżko Marka jest puste! Pomyśli, że jej były narzeczony już nie żyje. Telefon do Uli rozwieje jednak jej wątpliwości.

BrzydUla 2 sezon ZWIASTUN. Ula i Marek jednak będą małżeństwem z trójką dzieci! Zdradzi ją z seksowną asystentką - WIDEO

Sprawdź też: BrzydUla 2, odcinek 59: Marek ukryje się przed Ulą na cmentarzu. Pierwszy raz od lat odwiedzi grób rodziców - ZDJĘCIA

Na szybkiej naradzie Uli, Marka, Sebastiana (Łukasz Garlicki) i Adama Turka (Łukasz Simlat) w 56 odcinku "BrzydUli" ochroniarz Władek powie wszystkim jak bardzo z Dobrzańskim jest słabo. - Pan Marek zasłabł...- To wypuścili cię w takim stanie? - Ula nie będzie mogła uwierzyć, że jej mąż wyszedł już ze szpitala, skoro tak źle się czuje. - Nie, sam wyszedłem! - wyjaśni. Ale nadal nie będzie mógł spojrzeć żonie w oczy! To będzie dopiero początek koszmaru w firmie Dobrzańskiego.

BrzydUla 2 sezon odc. 56. Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 56. Sebastian (Łukasz Garlicki), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 sezon odc. 56. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), ochroniarz Władek (Michał Gadomski), Adam Turek (Łukasz Simlat), Sebastian (Łukasz Garlicki)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 56. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), ochroniarz Władek (Michał Gadomski), Adam Turek (Łukasz Simlat), Sebastian (Łukasz Garlicki)
Najnowsze