BrzydUla 2 sezon odc. 50. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 50. Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2, odcinek 50 - opis, streszczenie: Ula przyznaje się Markowi do zdrady

2020-12-11 10:49

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 50 w piątek, 11.12.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 50 streszczenie - Ula od rana z niecierpliwością czeka na spotkanie z mężem. Nie wie, czego ma się spodziewać. Z jednej strony jest szczęśliwa, z drugiej pełna obaw. Sebastian dowiaduje się o wyskoku Uli. Konfrontuje się z nią. Ich rozmowę słyszy Marek. Ula przyznaje się mężowi do zdrady.

Ania i Maciek desperacko szukają pracy. Przeglądają ogłoszenia, kontaktują się z pracodawcami… W końcu udaje się. Czy będzie to jednak praca marzeń Maćka?

Ula jedzie pod areszt, gdzie w napięciu wypatruje męża. Po jakimś czasie dowiaduje się, że Marek już jest na wolności. Okazuje się, że odebrał go ktoś inny… W tej sytuacji Ula próbuje skontaktować się z mężem i go zlokalizować. Jaki będzie efekt jej starań?

Niespodziewanie do Polski z Anglii wraca Jasiek. Z lotniska dzwoni do siostry. Niestety, trafia na nie najlepszy moment.

Jakby problemów z Markiem było mało, Ula zostaje wezwana do szkoły z powodu Kuby. Sprawa jest, niestety, poważna.

Sebastian dowiaduje się o wyskoku Uli. Konfrontuje się z nią. Ich rozmowę słyszy Marek.

W domu Szymczyków pojawia się koleżanka Ani z pracy, Dagmara. Zaskoczenie żony Maćka jest ogromne – kobiety nigdy nie pałały do siebie sympatią. Potwierdza się jednak reguła, że wróg mojego wroga, jest moim przyjacielem.

Dzieci wypatrują Marka. Czy Dobrzański wróci na noc do domu?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze