BrzydUla 2 sezon odcinek 42. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odcinek 42. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska

BrzydUla 2, odcinek 42 - opis, streszczenie: Ula załamana romansem Marka pociesza się Arturem

2020-12-01 10:24

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 42 we wtorek, 1.12.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 42 streszczenie - Nie mając innego wyjścia Marek postanawia wyznać Uli prawdę. W tym momencie w gabinecie Dobrzańskiego pojawia się Nadia z informacją od pana Hu.

Po incydencie w domu Szymczyków Ania dostaje wypowiedzenie. Początkowo odczuwa ulgę, ale szybko dociera do niej powaga nowej rzeczywistości. Na szczęście może liczyć na męża. Wraz z Maćkiem uznaje, że jedyną osobą, która może im w tej sytuacji pomóc jest Ula.

Wszyscy jadą do hotelu. Na miejscu okazuje się, że pan Hu jest skłonny rozmawiać jedynie z Violettą i Markiem. Podczas spotkania Dobrzański przedstawia warunki ich współpracy. Wydaje się, że negocjacje idą w dobrym kierunku do czasu, gdy w apartamencie pojawia się ktoś jeszcze…

Artur przeprasza Ulę za swoje zachowanie. Ona jednak nie słucha, ma zamiar dowiedzieć się wszystkiego o romansie męża. W samochodzie Marka wyszukuje w GPSie miejsce, do którego jeździ najczęściej – mieszkanie Nadii! Kogo tam zastanie?

Roztrzęsiona Ula szuka wsparcia u przyjaciela.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze