Brzydula 2, odcinek 4: Violetta doniesie Uli na Marka. Nie będzie miała skrupułów - ZWIASTUN

i

Autor: x-news Brzydula 2, odcinek 4: Violetta doniesie Uli na Marka. Nie będzie miała skrupułów - ZWIASTUN

Brzydula 2, odcinek 4: Violetta doniesie Uli na Marka. Nie będzie miała skrupułów - ZWIASTUN

2020-10-08 14:28

W 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2, Violetta (Małgorzata Socha) mocno namiesza w planach Marka (Filip Bobek). Dobrzański od jakiegoś czasu zwodzi Ulę (Julia Kamińska), a zapracowana i zmęczona matka trójki dzieci, zacznie podejrzewać, że mąż ją zdradza. Wszystko za sprawą jego nowej asystentki - Nadii (Magdalena Koleśnik). W 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Ula ostatecznie przyłapie Marka na kłamstwie. Co takiego przekaże jej Violetta, że Cieplak całkowicie osłupieje?

BrzydUla 2, odcinek 4 - czwartek 08.10.2020 o godz. 20:00 w TVN7

W 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2 Violetta złoży Uli niespodziewaną wizytę. Po rozmowie z Markiem w hotelu i jego namowach, stwierdzi, że może poświęcić mu czas. Nie będzie mieć go zbyt wiele, bo została żoną wpływowego pana Hu, odpowiedzialnego za ogromną i bardzo prężnie działającą firmę Hu Corporation. Właśnie dlatego Marek będzie chciał się z nią spotkać, o czym nie powiedział Uli. W 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2, nie wspomni też, że tak naprawdę Febo&Dobrzański ma duże kłopoty.

Przeczytaj: BrzydUla 2 sezon. Nowa Ula w firmie Marka. To ona zajmie miejsce Cieplak - ZDJĘCIA

Ula w 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2 nie będzie świadoma, że jej mąż wraz z Nadią, widzieli się już z Violettą. Tymczasem Kubasińska podjedzie pod dom Uli czarną limuzyną. Kiedy wejdą do środka, z typowym dla siebie ciętym językiem, Violetta skomentuje wnętrze mieszkania. W trakcie rozmowy w 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2 przez przypadek wyjdzie na jaw, że Violetta i Marek się widzieli. Ula poczuje się zdradzona, bo mąż ją okłamał. Nie będzie rozumiała dlaczego i postanowi wybrać się z Violą do siedziby F&D.

Przeczytaj: Rusza "BrzydUla 2"! Czy Ula znów będzie musiała walczyć o Marka?

Marek w 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2 nie będzie świadomy, że Ula zna już jego kłamstwo. Z niecierpliwością będzie czekał na Violę w firmie. Poprosi o pomoc Sebastiana (Łukasz Garlicki), który był wielką miłością Kubasińskiej. Ten jednak nie będzie chciał słyszeć o spotkaniu. Powie, że kobieta bardzo go skrzywdziła. Lata temu wyszła bez słowa i wróciła właściwie... teraz. Marek w 4 odcinku serialu "BrzydUla" 2 będzie bardzo zdenerwowany całą sytuacją. Jego kłamstwo wyjdzie na jaw, a Ula coraz bardziej będzie podejrzewała, że za jej plecami mąż prowadzi drugie życie.

Najnowsze