BrzydUla 2, odcinek 267: Ula wyzna Markowi 2 co naprawdę czuje. Dobrzański nie będzie miał jak protestować – ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 267: Ula wyzna Markowi 2 co naprawdę czuje. Dobrzański nie będzie miał jak protestować – ZDJĘCIA

Koniec BrzydUla 2. Ula wróci do Marka w ostatnim odcinku? Nie ma mowy o związku z Dobrowolskim

2022-04-15 13:32

Niebawem w "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) nie będzie mogła narzekać na brak towarzystwa. Marek 2 (Aleksandar Milićević) przyszedł do domu Dobrzańskiej i wywiązała się między nimi poważna rozmowa. Dobrowolski od dawna kręci się wokół Uli, co przeszkadza Markowi. W poprzednich odcinkach "BrzydUla 2" Ula postanowiła postawić sprawę jasno i wreszcie wyznała, co naprawdę czuje. Dobrzański może nie być zachwycony obrotem sprawy. Nie bardzo będzie miał jak protestować, a Marek 2 również zdziwi się wyznaniem Uli. Znamy dokładną datę ostatniego odcinka "BrzydUla 2"!

Ostatni odcinek "BrzydUla" 2 już 26.05.2022 na antenie TVN7! 

W 267 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie wreszcie była gotowa, by wyznać swoje uczucia Dobrowolskiemu. Mężczyzna od dawna miesza w życiu Dobrzańskiej i może nawet mogłoby być z tego coś więcej, ale ona wciąż myśli o byłym mężu. Marek też nie jest obojętny co do Uli, ale oboje nie umieją się dogadać. W 267 odcinku "BrzydUla 2" Sebastian (Łukasz Garlicki) stwierdził, że rozwód przyjaciół był bez sensu, a to samo zdanie mają dzieciaki Dobrzańskich. Julka (Marysia Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) od początku chcą pogodzić rodziców, ale ci nie są skorzy do poważnego kroku i szczerej rozmowy. 

W 267 odcinku "BrzydUla 2" Marek 2 wprosił się do Uli, z którą był na kilku spotkaniach i wydawałoby się, że czuje do niej coś więcej. Niestety Ula szczerze wyznała mu, że nie widzi dla nich przyszłości i Marek 2 ma nie liczyć na coś więcej. Dała mu do zrozumienia, że nie jest w stanie wejść z nim w bliższą relację. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego. Nic nie będzie pamiętał z nocy z kochanką. Ona mu tego nie wybaczy – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Niebawem w "BrzydUla 2" sytuacja mocno się skomplikuje, ale wyznanie uczuć Markowi 2 zmieni nieco sytuację. Wyjaśni się, że Dobrzańska nie ma zamiaru związać się z Dobrowolskim. Przypomnijmy, że finał "BrzydUla 2" jest coraz bliżej, a koniec serialu nastąpi 26 maja 2022 r. Oznacza to, że już niewiele dzieli fanów od poznania zakończenia historii Uli i Marka. Widzowie niejednokrotnie dawali znać, że chcieliby happy endu, ale póki co się na to nie zapowiada. Właśnie emitowane odcinki zmierzają ku zamknięciu historii Dobrzańskich i zostało już niewiele czasu do wielkiego finału. Możliwe, że skoro Ula zdecyduje się odmówić Markowi 2 jego zalotów, będzie skłonna jeszcze raz wszystko przemyśleć i może wróci do Marka. Na ostateczną decyzję trzeba jeszcze poczekać.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze