BrzydUla 2, odcinek 216: Wielkie pojednanie! Marek skorzysta z propozycji pogodzenia się?

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 216: Wielkie pojednanie! Marek skorzysta z propozycji pogodzenia się?

BrzydUla 2, odcinek 216: Wielkie pojednanie! Marek skorzysta z propozycji pogodzenia się?

2021-12-05 22:19

W 216 odcinku „BrzydUla 2” nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji, który może skończyć się pojednaniem. Chociaż to Marek (Filip Bobek) zdradził żonę z Natalią (Agata Turkot), w której zauroczył się jego przyjaciel Seba (Łukasz Garlicki), właśnie on dostanie propozycję ugody. Uli (Julia Kamińska) nigdy nie przestało zależeć na mężu, ale mimo wszystko oboje zdecydowali się na rozwód. Niebawem w „BrzydUla 2” Może to była zbyt pochopna decyzja i da się to wszystko odwrócić? Jak Marek zareaguje na wyciągnięcie do niego ręki?

"BrzydUla" 2, odcinek 216 - środa, 15.12.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Marek w 216 odcinku „BrzydUla 2” z pewnością nie będzie się spodziewał, że to jego ktoś przeprosi, nie on kogoś. Nie ma co ukrywać, że to Dobrzański zawinił w związku z żoną i przyjaźni z Sebą. To on miał pojechać jako towarzystwo Olszańskiego na wyjazd dla singli, gdzie poznał atrakcyjną Natalię. W poprzednich odcinkach „BrzydUla 2” kobieta zauroczyła się w Dobrzańskim i wylądowali w łóżku. Chociaż Ula również zdradziła męża, niejednokrotnie się do tego przyznała i mnóstwo razy przeprosiła. Miało być między nimi dobrze, ale tak się ostatecznie nie stało. Para wzięła rozwód i poszła w swoje strony. To jednak nie koniec tej historii? Marek może liczyć na upór żony, ale także i przyjaciela, który wkrótce otrząśnie się po odrzuceniu Natalii i fakcie, że kolega z nią spał.

Przeczytaj: M jak miłość. Dziecko Patrycji poszukiwane! Produkcja serialu ma poważny problem z losami noworodka

To właśnie Seba w 216 odcinku „BrzydUla 2” postanowi, że ma już dość tej farsy, brakuje mu kontaktu z Markiem i chce odzyskać kolegę. Nie ma co ukrywać, że panowie znają się lata i wiele razem przeżyli. Nie jest również tajemnicą, że w Seba i Natalia w „BrzydUla 2” nigdy nie byli nawet parą, co trochę usprawiedliwia Marka. To Sebastianowi spodobała się kobieta, ale ona nigdy nie dała mu żadnego znaku, że mogłoby być z tego coś więcej. Olszański zdecyduje się być „tym mądrzejszym” i postanowi postarać się zejść z wojennej ścieżki i odzyskać kumpla.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowy dom Marzenki i Andrzejka spłonie się w pożarze po ich śmierci?! Nic nie zostanie dla Kalinki - WIDEO

Marek w 216 odcinku „BrzydUla 2” kompletnie nie będzie się spodziewał, że dostanie propozycję pojednania. To on powinien przepraszać Sebę i Ulę, nie odwrotnie. Na głowie Dobrzańskiego znajdzie się wiele problemów, zaczynając od zdenerwowania Julki (Marysia Włodkowska) i Kuby (Jakub Rutkowski), a na tragedii w F&D kończąc. Czy Seba w całym ferworze wielkich kłopotów ostatecznie wyciągnie dłoń do przyjaciela i wreszcie odbędzie się wielkie pojednanie? Jedno jest pewne, właśnie taki ma zamiar, a dobre chęci są przecież najważniejsze. W pogodzeniu się z Ulą nie pójdzie tak prosto.

BrzydUla 2 ZWIASTUN nowych odcinków. Marek zdradzi Ulę z Natalią i okrutnie odepchnie żonę
Najnowsze