BrzydUla 2, odcinek 186: Marek wybaczy Uli? Będzie błagała go, żeby się pogodzili - ZDJĘCIA

2021-10-21 15:28
BrzydUla 2, odcinek 186: Marek wybaczy Uli? Będzie błagała go, żeby się pogodzili - ZDJĘCIA
Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 186: Marek wybaczy Uli? Będzie błagała go, żeby się pogodzili - ZDJĘCIA

W 186 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) zrozumie, że jej małżeństwo wisi na włosku. Jak się okaże, Marek (Filip Bobek) nigdy nie zdołał wybaczyć żonie, więc ich relacja nie może posunąć się do przodu. Dobrzańska weźmie sprawy w swoje ręce i szlochając będzie błagać męża o wybaczenie! W 186 odcinku "BrzydUla 2" zrobi wszystko, byle tylko mąż znów nie odszedł, a ten moment zacznie się zbliżać nieubłaganie, z czego Ula zda sobie sprawę. Dobrzańscy staną przed bardzo trudnym wyborem, który odmieni ich życie.

"BrzydUla" 2 odcinek 186 - poniedziałek, 25.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 186 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie, że ma ostatnią szansę, by zawalczyć o Marka. Nie widzi faktu, że to ona głównie stara się ratować tę relację, a Marek głównie czeka na jej ruchy. Mimo to, Dobrzańska znów uderzy w jego emocje, by dał jej jeszcze jedną szansę. Cała afera wywiąże się jeszcze w 185 odcinku "BrzydUla 2", kiedy to Marek powie wprost, że nie wybaczył żonie zdrady.

- Tutaj nie chodzi o Marka, Ula - wyjaśni Dobrzański. - A o kogo? - zapyta wprost Ula w 185 odcinku "BrzydUla 2", ale jak zobaczy minę męża, od razu będzie wiedziała, że on znów wraca do tematu Artura i jej zdrady. - Ile razy mam za to przepraszać? - zapyta załamana kobieta. - Po prostu... Ja nie umiem o tym zapomnieć... - wydusi z siebie Marek, a Ula zacznie szlochać.

Sprawdź najnowsze zdjęcia z 196 odcinka "BrzydUla 2">>>

W 186 odcinku "BrzydUla 2" Ula zrozumie, że jeśli mąż faktycznie jej nie wybaczy i nie puści w niepamięć zdrady z Arturem (Karol Pocheć), nic z tego dalej nie będzie. To w F&D odbędzie się ich poważna rozmowa, a kobiecie puszczą wszystkie emocje. Nic dziwnego, skoro od tego zależy jej miłość.

- Tak, wybaczam - powie Marek w 186 odcinku "BrzydUla 2". - To wybacz mi wszystko, wszystko, co ci kiedykolwiek złamałam - powie do męża Dobrzańska, która nie powstrzyma się i zacznie szlochać na jego oczach. Będzie ją to kosztowało naprawdę wiele. 

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Rozmowa w 186 odcinku "BrzydUla 2" chyba nie potoczy się zupełnie tak, jakby spodziewała się tego Dobrzańska. Dalsze relacje Uli i Marka znów staną się mocno niejasne. Od dłuższego czasu nie umieją się dogadać i chociaż na początku próbowali godzić się w łóżku, to też nie zda egzaminu. Marek musi się przełamać i zapomnieć o przeszłości, by w ogóle była mowa o ruszeniu do przodu. Ula wyjdzie z F&D mocno zamyślona, co może oznaczać, że nie udało jej się uzyskać wybaczenia męża. To nie oznacza jednak, że nie będzie próbowała.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze