BrzydUla 2, odcinek 185: Ostatni seks Uli i Marka. Nigdy nie zapomni jej zdrady - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 185: Ostatni seks Uli i Marka. Nigdy nie zapomni jej zdrady - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 185: Ostatni seks Uli i Marka. Nigdy nie zapomni jej zdrady - ZDJĘCIA

2021-10-21 20:13

W 185 odcinku "BrzydUla 2" Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) ostatni raz wylądują w łóżku. Po randce, która skończy się wypominaniem sobie błędów i oskarżeniami, znów uciekną się do znanej im metody godzenia się, czyli seksu. W 185 odcinku "BrzydUla 2" zbliżenie Dobrzańskich może być tym ostatnim, bo Ula dłużej nie wytrzyma nękania męża, a Marek nie wybaczył i nie ma zamiaru wybaczyć jej zdrady. Temat Artura (Karol Pocheć) wraca jak bumerang. W końcu oboje będą musieli podjąć wiążącą decyzję, od której zależy wszystko.

"BrzydUla" 2 odcinek 185 - czwartek, 21.10.2021, o godz. 20 w TVN7

W 185 odcinku "BrzydUla 2" Ula i Marek spotkają się na randce. Niestety pomimo starań, można pomarzyć o miłej atmosferze. To Dobrzański nastawi się bojowo i nawet nie zdoła ukryć, że znów wracają do niego demony przeszłości, a on nie da rady wybaczyć Uli zdrady. Afera w 185 odcinku "BrzydUla 2" zacznie się od głupoty. Ula przygotuje sałatkę i zacznie namawiać Marka do próbowania nowych smaków i zmiany gustów.

- A tobie się zmieniły? - zapyta zaczepnie Dobrzański. - No, tak. Ostatnio przekonałam się do tego wege sushi - rzuci Ula. - Ale ja nie mówię o jedzeniu - odpyskuje Marek, a cała atmosfera padnie. - Jesteś zazdrosny o Marka? Nawet nie wiem jak to skomentować - powie urażona Ula. - Nie, nie jestem zazdrosny, po prostu czuję się z tym niekomfortowo - wyjaśni Dobrzański i i będzie się zarzekał, że Dobrowolski nie stanowi dla niego zagrożenia. 

Zobacz ostatnie zbliżenie Uli i Marka w trakcie afery w 185 odcinku "BrzydUla 2">>>

W 185 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie przekonana, że Markowi chodzi tylko o Dobrowolskiego, a rzeczywistość okaże się zupełnie inna. - Tutaj nie chodzi o Marka, Ula - wyjaśni Dobrzański. - A o kogo? - zapyta wprost Ula w 185 odcinku "BrzydUla 2", ale jak zobaczy minę męża, od razu będzie wiedziała, że on znów wraca do tematu Artura i jej zdrady. - Ile razy mam za to przepraszać? - zapyta załamana kobieta. - Po prostu... Ja nie umiem o tym zapomnieć... - wydusi z siebie Marek, a Ula zacznie szlochać. Na to wszystko sprawy przybiorą dziwny obrót, a Dobrzańscy wylądują w łóżku. 

Przeczytaj: Nowa Basia w M jak miłość! Paweł zszokowany zmianą przybranej córki – ZDJĘCIA

Niestety w 185 odcinku "BrzydUla 2" seks Uli i Marka może być tym ostatnim. To nie będzie kolejna schadzka, a raczej pożegnanie. Okaże się, że Marek nie jest w stanie wybaczyć żonie. Niedługo w "BrzydUla 2" Ula postawi mu twarde warunki. Albo Dobrzańscy wybaczą sobie całą przeszłość, albo nigdy nie pójdą dalej. To głównie od Marka będzie zależało jak wybierze, a to nie będzie łatwe. Marek darzy żonę uczuciem, ale nie jest w stanie zapomnieć o Arturze i zdradzie. Okazuje się, że seks w 185 odcinku "BrzydUla 2" może być tym ostatanim.

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze