BrzydUla 2, odcinek 169: Marek dokona życiowego wyboru. Ula przekona się ile jest warta dla Dobrzańskiego - ZDJĘCIA

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 169: Marek dokona życiowego wyboru. Ula przekona się ile jest warta dla Dobrzańskiego - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 169: Marek dokona życiowego wyboru. Ula przekona się ile jest warta dla Dobrzańskiego - ZDJĘCIA

2021-09-23 20:07

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek (Filip Bobek) dokona życiowego wyboru. Może i na początku najnowszego sezonu "BrzydUla 2" starał się odbudować relację z Ulą (Julia Kamińska) za pomocą seks schadzek, ale obecnie zajmuje go wszystko, tylko nie żona. W końcu w 169 odcinku "BrzydUla 2" stanie przed ważnym wyborem i będzie doskonale wiedział, czego oczekuje zmartwiona i zdenerwowana Ula. Dobrzańska zawsze wierzyła w ludzi, a już szczególnie w Marka, który nie raz dał jej popalić. Tym razem przekona się ile jest dla niego warta.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 169 - czwartek, 23.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek zdecydowany na wyjazd do Włoch. Wszystko na sprawą pozwu sądowego, który wystosuje Aleks (Mariusz Zaniewski) oraz pan Hu (Nam Bui Ngoc). Uprą się, że chcą spotkać się z F&D w sądzie i oskarżyć firmę o zniesławienie. Każdy w "BrzydUla 2" mocno się zdziwi, bo obiektywnie rzecz biorąc, to raczej F&D mogłoby pozwać Febo i Hu, nie odwrotnie. Pismo z sądu rozsierdziło Marka, który oznajmił, że musi lecieć do Pauliny (Maja Hirsch), która wyprowadziła się do Włoch. Zdaniem Dobrzańskiego tylko ona byłaby w stanie przekonać brata do zmiany decyzji. Mało tego, Marek jest zdania, że "szaleńca może pokonać jedynie szaleniec". Ula nie będzie chciała, by Marek gdziekolwiek jechał, ale jej zdanie go nie przekona. W 169 odcinku "BrzydUla 2" Marek wpadnie do Uli, ale nie po to, by dodać jej trochę otuchy. Potraktuje ją jak gosposię! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1601: Dawid umrze? Zrozpaczona Basia nie zdąży uratować chłopaka! - ZDJĘCIA

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

Ula w 169 odcinku "BrzydUla 2" spróbuje ukryć fakt, że boli ją to, że Marek wpada do domu jak gość i chce jedynie ulubioną koszulę. Do tego będzie cały w nerwach.

- Chętnie wyprasuję... Załatw za to względny spokój w firmie. O ile ją w ogóle tam znajdziesz... - stwierdzi Dobrzańska myśląc o Paulinie, która rzekomo umówiła się z Ficem. - Znajdziemy ją! Umówiła się z Ficem, to ją znajdziemy! - odpowie Marek podniesionym tonem. - To dlaczego się denerwujesz? - zapyta Ula, a mąż będzie myślami już przy byłej narzeczonej, która w 169 odcinku "BrzydUla" przestanie odbierać od niego telefony.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2475: Umierająca Iza okrutnie oszuka własną córkę! Kasia i Łukasz nie będą mogli w to uwierzyć

W końcu nerwy i nieporozumienia w 169 odcinku "BrzydUla 2" zmuszą Marka do ostatecznych decyzji. Albo skupia się na Paulinie i na firmie, albo na Uli, czego ta tak bardzo pragnie. Niestety odpowiedź nadejdzie już w 169 odcinku "BrzydUla 2", kiedy Marek nie będzie miał nawet chwili, by poświęcić ją Uli.

- Co jest ważniejszego od Pauliny w tym momencie?! - krzyknie Marek nie zważając na to, jak bardzo zrani żonę. Niedługo później Ula przypomni sobie słowa męża i westchnie.  Co jest ważniejsze od Pauliny?! Choćby pierwsza z brzegu ja! - powie sama do siebie, całkiem zrezygnowana. Marek widocznie dokonał wyboru. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze