BrzydUla 2, odcinek 168: Dobrzańscy jednak w sądzie! Po ostrej aferze Ula i Marek nie będą mieli o co walczyć

i

Autor: Player BrzydUla 2, odcinek 168: Dobrzańscy jednak w sądzie! Po ostrej aferze Ula i Marek nie będą mieli o co walczyć

BrzydUla 2, odcinek 168: Dobrzańscy jednak w sądzie! Po ostrej aferze Ula i Marek nie będą mieli o co walczyć

2021-09-21 12:05

A jednak! Dobrzańscy w "BrzydUla 2" spotkają się w sądzie. Zacznie się od ostrej afery, która będzie miała miejsce w 168 odcinku "BrzydUla 2", podczas której Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) skoczą sobie do gardeł. Nawet Sebastian (Łukasz Garlicki) stanie między nimi, by ostudzić wybuch emocji. To jednak nic nie da, bo Dobrzańscy rozkręcą się na całego. Oboje wpadną w szał, a wszystko skończy się w sądzie! Jeszcze niedawno tak im się układało, a teraz wszystko posypie się jak domek z kart.

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 168 - środa, 22.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 168 odcinku "BrzydUla 2" okaże się, że pojednanie Dobrzańskich na początku sezonu, to tylko zmyłka. Ula i Marek wpadną w poważne kłopoty, a ich emocje wezmę górę. Wszystko przez działania Pauliny (Maja Hirsch), która najpierw objęła fotel prezesa F&D, a teraz wywinie firmie i pracownikom niezły numer. Marek oszaleje kiedy w 168 odcinku "BrzydUla 2" ochroniarz Władek (Michał Gadomski) przekaże mu, że otrzymali list z sądu zaadresowany do Pauliny. Okaże się, że to pozew od Aleksa (Mariusz Zaniewski) i pana Hu (Nam Bui Ngoc). Marek od razu dorwie mecenasa Fica (Michał Sitarski), który też będzie w firmie.

- Panie Fic, nie może pan jechać! Ja muszę ją ściągnąć, ja muszę ją tutaj ściągnąć. (...) Ja z panem jadę - wydusi z siebie Marek, który od razu pomyśli, że Paulina musi znaleźć się na miejscu, ponieważ pozew od Hu zabrzmiał bardzo groźnie.  

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

W 168 odcinku "BrzydUla 2" Dobrzański postanowi wyjechać do Włoch razem z mecenasem Ficem i na miejscu rozmawiać z Pauliną o dalszych działaniach ratunkowych dla firmy F&D. To rozjuszy Ulę w 168 odcinku "BrzydUla 2", która nie pozwoli by mąż wyjechał bez niej.

- Świetny pomysł! Naprawdę! Wszystko się wali, a ty pojedziesz do Pauliny, teraz! - wrzaśnie wściekła Dobrzańska. - Nie do Pauliny tylko po Paulinę - doprecyzuje Marek w 168 odcinku "BrzydUla 2". - Ula ma rację, co nam to da? - zapyta Seba. - Stary, nie wiem co nam to da, ale tylko szaleniec jest w stanie powstrzymać drugiego szaleńca - wyjaśni Marek. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

Dla Uli te rozwiązania nadal nie będą kluczem do sukcesu. Przemówi przez nią zazdrość i nie będzie chciała wypuszczać Marka. - Zakładasz, że przegramy? Naprawdę? Oni nas o zniesławienie? Przecież to jest chore! - krzyknie Ula, która nie zrozumie jak Febo i pan Hu mogli wpaść na taki pomysł. - A ty naprawdę chcesz walczyć z Aleksem z Hu za plecami? - odpyskuje jej Marek. - Nie kłóćcie się! - wtrąci się Sebastian, który zauważy, że Dobrzańscy mocno przesadzają.

Niestety prawda będzie okrutna, a pozew Febo i Hu poważny. Ula i Marek będą musieli przyszykować się na spotkanie w sądzie i walkę. Marek bez względu na wszystko uda się do Włoch, a to nie będzie dobre posunięcie względem małżeństwa z Ulą. 

Najnowsze