BrzydUla 2, odcinek 167: Ula nareszcie wyjawi ojcu swoją tajemnicę! Józefowi aż opadnie szczęka - ZDJĘCIA

i

Autor: player.pl BrzydUla 2, odcinek 167: Ula nareszcie wyjawi ojcu swoją tajemnicę! Józefowi aż opadnie szczęka - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 167: Ula nareszcie wyjawi ojcu swoją tajemnicę! Józefowi aż opadnie szczęka - ZDJĘCIA

2021-09-20 21:02

W 167 odcinku "BrzydUla" 2 Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) nie zdołają już ukryć przed rodziną, że znów są razem, choć tak naprawdę się nie pogodzili. To Józef Cieplak (Marek Włodarczyk) domyśli się, że córka i zięć do siebie wrócili. Podczas rodzinnej imprezy w Rysiowie w 167 odcinku "BrzydUla" 2 Ula i Marek oraz ich dzieci będą zachowywać się, jakby żadnego kryzysu u Dobrzańskich nigdy nie było. Aż wreszcie ojciec Uli wyciągnie z nią całą prawdę. Aż zaniemówi kiedy usłyszy tajemnicę jej i Marka. Zobaczcie ZDJĘCIA z 167 odcinka "BrzydUla".

"BrzydUla" 2 sezon, odcinek 167 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.00 w TVN7

W 167 odcinku "BrzydUla" 2 tajemnica Uli i Marka wyjdzie na jaw! W rodzinie Dobrzańskich nadejdzie ważny dzień - zakończenie roku szkolnego starszych dzieci, 10-letniego Kuby (Jakub Rutkowski) i 9-letniej Julki (Marysia Włodkowska). Z tej okazji małżonkowie postarają się o prezenty dla swoich pociech, ale przez to, że wciąż nie będą mieszkali razem, dojdzie do zabawnej pomyłki. Ula i Marek w 167 odcinku "BrzydUla" 2 nie dogadają się w sprawie niespodzianek i kupią dokładnie te same upominki. - Z tymi rozstaniami same problemy... - rzuci niewinną uwagę Ula, która wciąż będzie czekała, aż Marek się z nią pogodzi i wybaczy jej zdradę.

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 169: Smutne pożegnanie Marka i Uli. Boleśnie ją zrani tymi słowami - ZDJĘCIA

Z kolei w Rysiowie w 167 odcinku "BrzydUla" 2 Józef razem z Jaśkiem (Wacław Warchoł) urządzą przyjęcie dla Kuby i Julki. Pierwszy raz od dawna rodzina Dobrzańskich będzie w komplecie, szczęśliwa jakby nic się nie zmieniło, jakby nie ciążyło na nich widmo rozwodu. Ojciec Uli zorientuje się, że jego córka aż promienieje radością na widok szalonych zabaw Marka i dzieci. Domyśli się, że coś jest na rzeczy. - A nie wyglądacie na pokłóconych...

- Bo my się nie kłócimy... - przyzna Ula, która nie zdoła ukryć swojego szczęścia. - To co, wracacie do siebie? Tak czy nie? Bo wygląda jakbyście byli bliżej niż dalej... - przyzna zaskoczony tym widokiem Józef.

Co prawda w 167 odcinku "BrzydUla" 2 Ula będzie się wykręcać od odpowiedzi, ale nie zdoła już dłużej kłamać. - Pracujemy nad tym... - powie i tym samym ujawni ojcu swoją pilnie skrywaną tajemnicę. Bez wdawania się w szczegóły, że ona i Marek mają romans już od wielu tygodni! - Wspaniale! A dzieci wiedzą? - Józef będzie jednak drążył temat.- Nie, nie! Proszę cię, nic im nie mów! - zacznie błagać Ula. - Ale dlaczego, ucieszyły by się? - Cieplak przestanie rozumieć tłumaczenia córki.

Koszmarna wpadka na planie „BrzydUla 2”. TVN naprawdę to wyemitował?!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

W 167 odcinku "BrzydUla" 2 Józefowi opadnie szczęka kiedy usłyszy co dzieje się między Ulą i Markiem. - Ale ja nie wiem czy my się pogodzimy...To jest proces... - wyzna Dobrzańska, a jej ojciec przestanie owijać w bawełnę. - Córcia, ty coś kombinujesz jak koń pod górę!- Muszę być pewna! Nie chcę im drugi raz zabierać rodziców... - wyjaśni Ula, która w 167 odcinku "BrzydUla" nadal nie będzie wiedziała czy ona i Marek się pogodzą.

BrzydUla 2 odc. 167. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk), Jasiek (Wacław Warchoł), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc. 167. Marek (Filip Bobek), Ula (Julia Kamińska), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk), Jasiek (Wacław Warchoł), Julka (Marysia Włodkowska), Kuba (Jakub Rutkowski), Antoś (Szymon i Wojciech Gmerek)
BrzydUla 2 odc, 167. Ula (Julia Kamińska), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)

i

Autor: player.pl BrzydUla 2 odc, 167. Ula (Julia Kamińska), Józef Cieplak (Marek Włodarczyk)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze